Apex Legends’ın Yeni Etkinliği “War Games” Tanıtıldı

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
3 Dk Okuma Süresi

Apex Legends, sekizinci sezonun son etkinliği War Games’i sinematik bir trailer ile tanıttı. Etkinlik 13 Nisan’da başlayacak ve iki hafta sürecek. Bu iki hafta boyunca 5 farklı oyun moduna ev sahipliği yapacak etkinlik 27 Nisan’da, sekizinci sezondan bir hafta önce son bulacak.

İki hafta boyunca 5 farklı oyun modu tarihleri ile şu şekilde;

İkinci Şans (13 Nisan, Salı – 15 Nisan Perşembe): Etkinliğin başlangıcında, her oyuncuya ücretsiz yeniden doğma hakkı verilir; Bir oyuncu öldürüldüğünde, oyuncunun mevcut konumundan tüm silahlarını ve teçhizatını koruyarak yeniden doğması için bir Respawn Token tüketilir. Kısa bir süre sonra, oyuncu tekrar aksiyona dalmak için havada yeniden doğar.

Ultra Bölgeler (15 Nisan Perşembe – 19 Nisan Pazartesi): Tek bir haritada birden çok Sıcak Bölgeye ve daha fazla destansı ganimet ve altın eşyaya hazır olun. Her bir Sıcak Bölge, HP’yi dolduran ve içinde durduğunuzda kalkan oluşturan muazzam, parlayan baloncuklar olan bir Parlama Noktası ile çevrelenmiştir. Bu modda, sarf malzemeleri hala ganimet havuzu boyunca normal olarak mevcuttur.

Otomatik Banner’lar (19 Nisan Pazartesi – 21 Nisan Çarşamba): Takım arkadaşlarının yeniden doğmasına oldukça küçük ama etkili bir değişiklik ekleyen bu mod, oyuncuların Takım Arkadaşlarının Banner Kartlarını otomatik olarak almalarını sağlar! Oyuncuların Banner Kartlarını almak için ölüm kutularını yağmalamalarına gerek yoktur – doğrudan bir yeniden doğma işaretine yönelebilirler. Yağma havuzu, daha fazla Mobil Yeniden Doğma İşaretini de içerecek şekilde değiştirildi.

Öldürme Zamanı (21 Nisan Çarşamba – 23 Nisan Cuma): Bu mod, oyuncular öldükçe maçı hızlandırır; Bir raunt sırasında, bir oyuncu öldüğünde, raund süresi kısalır. Herhangi bir tur bir katliamsa, tehlike bölge hızla kapanır, bu nedenle oyuncuların bu moddan kurtulmak için tur zamanlayıcısına göz kulak olması gerekir.

Zırh Yenileme (23 Nisan Cuma- 27 Nisan Salı): War Games son bulurken , Zırh Yenilenmesi son mod oalcak. Saniyede 12 puanlık bir hızla kalkanlar yenilenecek. Oyuncular hasar aldıklarında, zırhları 8 saniyelik bir gecikmeden sonra yenilenmeye başlayacak; bir oyuncunun zırhı kırılırsa bu gecikme ikiye katlanarak 16 saniyeye çıkar.

Her etkinlikte olduğu gibi bu etkinlikte de görevleri yaparak ücretsiz kozmetik eşyalar kazanabileceksiniz. Skinleri tam olarak bilmesekte birer tane Epic Rampart ve 30-30 skini olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca Battle-Pass’i doldurmakta zorlanan oyuncular içinde XP hızlandırıcılar her zaman olduğu gibi bolca bulunacak.

Apex Legends War Games

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image