Söylenti: Sony, Aralık Ayında Playstation State of Play Etkinliğini Düzenleyecek!

Serqinhos
Serqinhos
1 Dk Okuma Süresi

Bu yıl PlayStation kullanıcıları için bir kaç oyunun ertelenmesi dışında gayet hareketli bir yıl olmuştu. PlayStation 5 duyurulduktan hemen sonra God of War Ragnarok ve Horizon Forbidden West’in duyurulmasıyla PlayStation tarafında çok yüksek bir heyecan vardı fakat bildiğiniz üzere bu iki oyun da ertelendi. Aynı zamanda bu iki oyunun dışında bir çok oyun duyurulmuştu. Bunlardan bir tanesi ise The Game Awards’da en iyi Aksiyon Oyun ödülü alan Returnal’dı.

Şimdi ise Sony’nin senenin son etkinliği olarak State of Play’i Aralık ayında düzenleyeceği söyleniyor

2021 yılının sonuna geldiğimiz bu zamanda The Game Awards etkinliğinde bir çok oyun açıklanmıştı. The Game Awards aynı zamanda yılın son etkinliği olarak ön plana çıkan bir etkinlik. Fakat bir söylentiye göre The Game Awards’ın bu yılın son etkinliği olmayacağını, bizler için başka bir etkinlik olacağı belirtildi.

Bunun gibi bir çok kaynaktan alınan bilgiye göre Sony gerçekten State of Play etkinliğini Aralık ayında bizlere çıkarmak için çalışıyor. Bu rapor ise aynı zamanda Star Wars Eclipse oyununun sızdırılması ve GTA 6 çalışmalarını paylaşan AccNGT isimli kullanıcı tarafından yazıldı.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Futbol oyunları sever, YouTube içerikleri üretir...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image