Arma 3’ün Bir Sonraki Durağı Vietnam

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Şüphesiz PC üzerinden erişebileceğiniz en büyük askeri simülasyon oyunu Arma 3, oyuncuları şimdi de Vietnam’a götürüyor.

S.O.G. Prairie Fire isimli ücretli DLC, 300km2’lik devası haritası dışında döneme ait silah çeşitlerinden bombalara, tuzaklardan araçlara kadar 50’den fazla yeni öge ekleyecek. Ayrıca bu araçlar kara araçları ile sınırlı kalmayacak. Şu anlık bildiğimiz kadarıyla silahlı helikopter, savaş teknesi, hafif tanklar, arabalar, kamyonlar, statik silahlar, jet, beş küçük tekne ve iki bisiklet bizi bekliyor.

Haritayı ele alacak olursak, yalnızca Vietnam ile sınırlı kalmıyoruz. Kuzey Vietnam’dan komşusu Laos ve Kamboçya’ya uzanan Ho Chi Minh Yolu da dahil olmak üzere Vietnam Savaşı’nın tüm operasyon alanını temsilen 300km2’lik, içinde rahatça kaybolabileceğiniz bir harita kurgulanmış. 

DLC’yi aldığınız takdirde savaşı ARVN ve PAVN olmak üzere her iki grubun gözünden de deneyimleyebileceksiniz. 6 farklı görev, dokuz çok oyunculu senaryo ve beş tek oyunculu senaryo da bu pakete dahil olacak.

Geliştirici stüdyo 2 hafta içinde “Arma 3 topluluğunun seçkin üyelerine açık küçük, kapalı bir beta testi” yapacağını duyurdu. S.O.G. Prairie Fire DLC’sinin fiyatı 23$ olarak belirlenmiş. Ülkemizdeki fiyatı ise henüz net değil.

Arma 3 DLC 5

ARMA 3 DLC 1Arma 3 DLC 4 1Arma 3 DLC 3 1

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir