Artık Epic Games Ücretsiz Oyunları Almak İçin İki Aşamalı Doğrulama Sistemine Sahip Olmanız Gerekiyor

Brz Konuk
Brz Konuk
1 Dk Okuma Süresi

Artık Epic Games Ücretsiz Oyunları Almak İçin İki Aşamalı Doğrulama Sistemine Sahip Olmanız Gerekiyor

Epic Games Store her hafta bildiğiniz üzere biz oyunculara ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Firmadan gelen yeni açıklamaya göre artık bu ücretsiz oyunları alabilmemiz için hesabımızda iki aşamalı doğrulama sistemini aktif etmemiz gerekiyor.

28 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında devam edecek değişiklik ile Epic Games’in amacı hesapların güvenliğini artıracak adımları uygulamasını sağlamak.

Firamadan gelen açıklama ise şu şekilde:

Hesabında İki Aşamalı Kimlik Doğrulamayı etkinleştirmek istemiyorsan, ücretsiz bir oyunu almaya çalışırken şu mesajı göreceksin:

İki Aşamalı Kimlik Doğrulama Gerekli

Bu ücretsiz oyunu almak için hesabında İki Aşamalı Kimlik Doğrulamanın kurulu olması gerekir. İki Aşamalı Kimlik Doğrulama, Epic Games hesabına ilave bir güvenlik katmanı sağlar ve yetkisiz erişimi engellemeye yardımcı olur.”

İki Aşamalı Kimlik Doğrulamayı etkinleştirmek için lütfen Epic Games Hesap ayarlarına git. İki Aşamalı Kimlik Doğrulama, giriş yaparken bir güvenlik kodu girmeni isteyerek hesabını yetkisiz erişime karşı korumak için kullanılabilir. İki Aşamalı Kimlik Doğrulamayı etkinleştirme ile ilgili ayrıntılı rehberi buradan okuyabilirsin.

Bu işlemin biraz zahmetli olabileceğini anlıyoruz, ancak Epic hesabını koruman için mümkün olan en iyi çözümleri sunmak istiyoruz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image