Assassin’s Creed I Oyununun Yan Görevleri Son 5 Günde Yapılmış

Mustafa Akman
Mustafa Akman
1 Dk Okuma Süresi

Assassin’s Creed I Oyununun Yan Görevleri Son 5 Günde Yapılmış

Ubisoft’un o arkası kesilmeyen oyun serisinin ilk oyunu olan ve 2007 yılında piyasaya sürülmüş  Assassin’s Creed I oyununun yan görevleri son 5 gün içerisinde yapılmış. Haberimizin kaynağı; Ubisoft’un Yapay Zeka Dövüş Sistemi departmanından sorumlu olan Charles Randall.

Randall attığı bir tweette “Şirketin CEO’sunun çocuğu oyun çıkmadan evvel deneme fırsatı oldu ve kendisi oyunu sıkıcı buldu. Nedenini sorduğumuzda ise yapılacak bir şeyin olmadığını (özgür modda takılmaktan kastediyor) söyledi”. Bunun üzerine ekip çalışmalara tekrardan yüklenip bayrak toplama, parkur yapma, pickpocket gibi yan görevlerin hepsini 5 gün içinde yaptıkları belirlendi.

AC 2

Zaten oyunu oynamışsanız yan görevlerin bile insana sıkıcı geldiğini anlamışsınızdır. Çünkü, görev farklılığı yok, hepsi birbirini tekrar etmektedir. Tabi bir noktadan sonra yan görevler bile insana baygınlık getirmektedir. Artık yan görev konusunda en azından Ubisoft’un çok haklı sayılmayan bir mazereti olduğunu söyleyebiliriz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Küçüklüğünden bu yana oyunlarla iç içe olan Mustafa, 2020 yılının Nisan ayından bu yana MisteRNOOB.com bünyesinde haberler ve içerikler yazıyor.
1 yorum
  • Ac serisinin adamakıllı en iyi ve tek oyunu. Evet yan görevleri biraz sıkıcı gelmiş olabilir en azından 15 kişiye saldırmıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir