PCKONSOL

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi ve Yeni Oynanış Fragmanları Yayınlandı

Assassin’s Creed Valhalla Çıkış Tarihi ve Yeni Oynanış Fragmanları Yayınlandı

Bugün düzenlenen Ubisoft Forward canlı yayın etkinliğinde Viking temalı yeni Assassin’s Creed oyunu Valhalla’nın yeni oyananış videosu yayınlandı. Ayrıca oyunun çıkış tarihi de belli oldu.

Oyun 17 Kasım 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games Store, Uplay), ve Stadia için çıkış yapacak. Yeni nesil konsollar için ne zaman geleceği ise açıklanmadı.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Assassin’s Creed Valhalla

Banner 1

Savaş ve zafer hikayeleriyle büyümüş efsanevi bir Viking savaşçısı olun. Valhalla’daki tanrılar arasında yer kazanmak için düşmanlarınıza baskın yapın, yerleşim yerlerinizi genişletin ve siyasi gücünüzü geliştirin.

Gelişmiş RPG mekanikleri, karakterinizin büyümesini şekillendirip etrafınızı saran dünyayı etkilemenizi sağlar. Siyasi ittifaklar ve savaş stratejisinden diyalog ve ekipman ilerlemesine kadar yaptığınız her seçimle, zafere doğru ilerlerken kendi yolunuzu çizeceksiniz.

Derin özelleştirme imkanları sunan baraka, demirci ve dövme salonu gibi pek çok bina inşa edip bunları geliştirin. Klanınıza yeni üyeler katarak Viking deneyiminizi kişiselleştirin.

Ana özellikler

Acımasız savaş

Viking savaşçılarının acımasız dövüş tarzını yeniden yaşamak için iki elle kullanılan baltalar ve kılıçların yanı sıra kalkanlar gibi güçlü silahlardan faydalanın.

Karanlık Çağda açık dünya

Norveç’in zorlu ve gizemli sahillerinden İngiltere ve ötesindeki güzel ama tehditkar krallıklara yelken açın.

Destansı baskınlara öncülük edin

İngiltere genelinde büyük saldırılar başlatın. Viking yelkenlinizden başlayan sürpriz saldırılarda klanınıza öncülük edin ve ganimetleri halkınıza taşıyın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu