Assassin’s Creed Valhalla: The Last Chapter Güncellemesiyle Eivor’un Hikayesine Son Noktayı Koyuyoruz

Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulan fragmana göre Assassin's Creed Valhalla'nın ana karakteri Eivor'un hikayesi, ücretsiz bir içerik güncellemesi olan The Last Chapter ile sonlanacak.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Ubisoft’un devasa açık dünya formülünü uygulayan ve bunu nispeten içerdiği çeşitlilik ile başaran Assassin’s Creed Valhalla, dile kolay iki senedir türlü ek paketlerle çapını büyütmeye devam ediyor. Bugün itibariyle gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulan Assassin’s Creed yapımları da artık Valhalla’nın hikayesinin sona yaklaştığını simgeliyor.

Nitekim Mirage ile birlikte Jade, Red ve Hexe kod isimli oyunların duyurulmasıyla geliştirici ekip, yapıma eklenecek ve Eivor’un hikayesine noktayı koyacak son içerik güncellemesinin detaylarını duyurdu.

Assassin’s Creed Valhalla “The Last Chapter” ile son bulacak

The Last Chapter isimli içerik güncellemesi, ücretsiz bir görev dizisi ile çeşitli karakterleri ucu açık bırakılmış sorulara ve sonlara bağlayarak oyunun hikayesini tamamlama amacı güdüyor.

Vikingler ile Saxonlar hakkında şiddetin az olduğu bir zaman ve mekan diliminde daha fazlasını öğrenmeye çalışırken Eivor’un hikaye boyunca görüştüğü diğer karakterlerle olan ilişkilerinin nasıl bir yola evirileceğine tanıklık edeceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir