PCKONSOL

Assassin’s Creed Valhalla İçin XP Boost Satışı Başladı

Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla için oyun içi satın alımlar kısmına XP Boost ekledi. Böylece gerçek parayla artık XP Boost alabilir ve karakterinizi daha hızlı geliştirebilirsiniz.

Assassin’s Creed Valhalla gelen xp boost seçeneğini Ubisoft şöyle açıklıyor:

AC: Valhalla’ya gelen içeriklerin git gide artmasıyla birlikte oyunculara ilerlemelerini ve kendilerini geliştirmeleri için ekstradan seçenek sunmak istedik.  Bu seçenek AC: Valhalla dünyasını  keşfetmeye zamanı olmayan oyuncuların ilerlemelerini hızlandıracak. Hem de oyunculara en iyi ekipmanları ve eşyaları elde etmelerine olanak sağlayacak. Ubisoft getirdikleri bu XP Boost seçeneğini oyuncuların daha hızlı gelişmelerini sağlayacağını ve oyunun içeriklerinin daha rahat keyfinin sürecek.”

Bu XP Boost 1000 Helix kredisine yani 10$ gibi bir fiyata oyuncuların %50 daha fazla XP kazanmalarını sağlıyor. Diğer bir paket ise hem XP Boost yapıyor hemde 1500 Helix’e yani 15$ gibi bir fiyata oyun içi para birimi olan gümüş kazanmayı %50 arttırıyor. Şunu da söyleyelim Ubisoft’a göre bu satış normal XP kazanma oranlarına etki etmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu