Assassin’s Creed Valhalla’nın Sonbahar Yol Haritası Ortaya Çıktı

Bilal Yusuf Ersin
Bilal Yusuf Ersin - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, kısa bir süre önce 2020 yılında çıkış yapmış olan gizlilik oyunu Assassin’s Creed Valhalla’nın Sonbahar Mevsimi için belirledikleri yol haritasını yayınladı. Belirtilenlere göre oyuna iki tane başlık güncellemesi, bir tane genişleme paketi ve bir tane de sınırlı süreli yeni festival etkinliği eklenecek.

Ubisoft’un planlarına göre ilk güncelleme 1.3.2 başlık güncellemesi olacak ve 5 Ekim tarihinde yayınlanacak. Bu güncellemede,  önceden görülüp listeye alınmış hataların, sorunların elden geçirileceği ve gelecek olan diğer güncellemelerde çıkacak sorunlara karşı bir fikir veya çözüm bulmaya çalışılacağı tahmin ediliyor.

Assassin’s Creed Valhalla’nın Sonbahar Yol Haritası

Assassin's Creed Valhalla'nın Sonbahar İçin Yol Haritası

Assassin’s Creed Valhalla’nın diğer bir güncellemesi ise Viking Age Discovery Tour (Viking Çağı Keşif Turu) genişleme paketi olacak ve 19 ekim tarihinde yayınlanacak. Oyuncuların Viking dünyasının tarihini ve kültürünü keşfetmelerini ayrıca bunlarla etkileşim kurmalarını sağlayacak olan bu deneyimi, Assassin’s Creed Valhalla sahibi olan herkes ücretsiz tecrübe edebilecek. Viking Age Discovery Tour’un bağımsız sürümleri ise PS4 , PS5 , Xbox One , Xbox Series S /X, Stadia ve Luna’da yayınlanmadan önce PC platformunda Ubisoft Connect ve aynı zamanda Epic Games Store’da satışa sunulacak.

assassin's creed valhalla Viking Age Discovery Tour

Assassin’s Creed Valhalla‘nın ikinci başlık başlık güncellemesi 1.4.0 ve sınırlı süreli ücretsiz bir etkinlik olacak olan Oskoreia Festivali güncellemelerinin hangi tarihte tam olarak geleceği belirtilmese de 2021’in sonbaharı olarak planlanıyor.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
:)
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image