Assassin’s Creed Valhalla İçin Yol Haritası Paylaşıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Ubisoft, bundan sonrası için planlanan Assassin’s Creed Valhalla’ya ait güncelleme takvimini ve yol haritasını açıkladı. Özellikle de yeni eklentiler bekleyen oyun severler şimdiden beklemeye koyulabilirler.

Assassin’s Creed Valhalla’da yenilikler ne olacak?

Öncelikle haritanın ilk aşaması 9 Kasım tarihinde çıkış yapacak olan 1.4.0 güncellemesini içeriyor. Halihazırda geçtiğimiz hafta PlayStation başarımlarında gözüken ve oyuna gelmesi planlanan yeni bir eklenti paketinden şüpheleniliyordu ve sonunda Ubisoft, bu ek paketin Tombs of the Fallen DLC’si olduğunu da doğruladı.

acvalhallaroad

Güncellemeden sadece iki gün sonra 11 Kasım ile 2 Aralık tarihi arası sürecek olan ücretsiz bir oyun aktivitesi, Oskoreia Festival etkinliği gelecek. Ubisoft, bu olayın detaylarını açıklamadı ancak mitolojide avcıların Odin tarafından yönetildiği Wild Hunt’ın İskandinav versiyonu olduğu tahmin ediliyor. Haritada son gözüken güncelleme 1.4.1 ise henüz hangi detayları içerecek bilinmiyor ancak resimden eklentinin yılbaşı ile alakalı olduğu yorumunu yapabiliriz.

Geçen Kasım ayında PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Stadia için çıkış yapan Assassin’s Creed: Valhalla, şimdiden iki DLC’ye sahip olmuştu. Ubisoft, yakın zamanda oyuna vereceği desteğin de tıpkı Odyssey gibi uzun soluklu olduğunu açıklamıştı. Hatta üçüncü bir DLC olan Dawn of Ragnarok hakkında güncel olarak söylentiler de kulislerde konuşulmaya başlandı.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir