KONSOL

Assassin’s Creed Valhalla’nın Depolama Alanı Makul Boyutlarda Olabilir

Assassin’s Creed Valhalla’nın Depolama Alanı Makul Boyutlarda Olabilir

Assassin’s Creed Valhalla’nın ihtiyaç duyduğu depolama alanının, 10 Kasım 2020’de piyasaya sürüldüğünde oldukça makul bir boyutta geleceği ve toplam 50.01 GB yer kapladığı Xbox Mağazasında ortaya çıktı.

Aslında bir AAA oyun için bu değer günümüz oyunlarına göre çok düşük kalıyor. Örneğin Red Dead Redemption 2’nin Xbox sürümü piyasaya sürüldüğünde bundan iki kattan daha fazla depolama alanına  ihtiyaç duyuyordu. Aynı serinin önceki oyunu Assassin’s Creed: Odyssey’den yalnızca 4 GB daha fazla yer kaplayacak ve bu değerler oldukça şaşırtıcı. Bu değerler Xbox One için geçerli olduğundan büyük ihtimale yeni nesilde daha büyük boyutlara ulaşacaktır. Ayrıca Assassin’s Creed: Odyssey 1.5 GB ilk gün yaması aldığını düşünürsek büyük ihtimalle Assassin’s Creed Valhalla da ilk gün yaması alması muhtemel.

Assassin’s Creed Valhalla, oyuncuların geçmişin sırlarını ortaya çıkarmak için tarihsel bir figür rolünü üstlenecekleri uzun soluklu açık dünya deneyimi sunan Ubisoft’un son Assassin’s Creed oyunu. Bizleri Vikingler dönemine götürecek bu tek oyunculu oyun daha derin RPG unsurlarına ve yenilenmiş dövüşe sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu