Assassin’s Creed Valhalla’nın Meteoru Yeni Bir DLC Olabilir

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Oyun dosyaları, stüdyoların oyun severlerden sürpriz olarak sakladıkları bilgileri açığa çıkarmak ve sürprizleri bozmak için en kaliteli araçlardan biridir. Bunun son örneği de Assassin’s Creed Valhalla’da yaşandı zira Fransız Youtuber j0nathan, oyun dosyalarını inceleyerek oyuna üçüncü bir DLC’nin gelebilmesinin mümkün olduğunu ifade etti.

Ubisoft, şu ana kadar Assassin’s Creed Valhalla için Wrath of Druids ve The Siege of Paris adında iki DLC duyurmuştu. Potansiyel üçüncü DLC ise oyun dosyalarında “Meteor” ismiyle geçiyor. Yine de bu ismin bir DLC adı olacağı pek mümkün değil çünkü bundan önceki iki DLC, veriler arasında lokasyon isimleri olarak geçiyordu. Yani Wrath of Druids’in ismi İrlanda iken, The Siege of Paris’in ismi ise Francia’ydı.

https://twitter.com/xj0nathan/status/1378333454576799744?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1378333454576799744%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gamepressure.com%2Fnewsroom%2Fassassins-creed-valhalla-meteor-could-be-the-third-dlc%2Fz13077

Tabii ki de söz konusu DLC gerçek olsa bile Eivor, meteorun yüzeyini ele geçirmeye çalışmaz. Meteor ismi çok büyük ihtimalle bir takma isim olabilir çünkü CODEX Facebook grubuna göre daha önce de Assassin’s Creed: Rogue için “Comet” (Kayan Yıldız) ismi kullanılmış. Rogue’un Kuzey Amerika’da geçtiğini düşünürsek Ubisoft, bizi bir kez daha oraya götürmek istiyor olabilir.

Elbette daha Ubisoft cephesinden kayde değer bir açıklama yok ama inanmaya değer. Assassin’s Creed Valhalla’nın, Odyssey’den daha fazla destekleneceğini bildiğimiz için bunun altından illaki yenilikler çıkacaktır.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir