Assassin’s Creed Valhalla’nın Üçüncü DLC’si “Muspelheim” Afrika’da Geçebilir

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz aylarda oyun dosyalarında “Meteor” takma isimli bir olası Assassin’s Creed Valhalla DLC’sinden bahsetmiştik. Görünüşe göre bu DLC, “Muspelheim” ismiyle anılacak ve Kuzey Afrika’ya çok benzeyecekmiş.

Tutarlı ve doğru bilgiler paylaştığıyla bilinen Youtuber j0nathan, başka bir videosunda Muspelheim hakkındaki bildiklerini anlattı. Özetle, genişleme paketinden bahsedilmeye devam edilmesi eski bir fikrin kalıntılarıyla uğraşılmadığını ve bir şeylerin yolunda olduğunu gösteriyor. Ayrıca büyük ihtimalle Muspelheim, Ubisoft’un Sofya şubesinde geliştiriliyor.

Ubisoft’ta eskiden çalışmış olan Darby McDevitt’e göre ise Muspelheim, Kuzey Afrika’nın “ayna görüntüsü” olacakmış (Asgard’ın İskandinavya’nın yansıması olduğu gibi). Bu da demek oluyor ki geliştiriciler, Assassin’s Creed: Origins’ten materyal kullanabilirler zira bu DLC’de de antik Mısır’a doğru yol alacağız.

Bir başka dedikodu ise DLC’nin, Odin’in dokuz dünya arasındaki yolculuğuna odaklandığı hakkında çıkarılıyor. Bu noktada tam net bilgilere sahip olmadığımız için Ubisoft’un açıklamalarını beklemekte yarar var.

j0nathan’ın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Tabii Fransızca biliyorsanız…

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image