Atomic Heart İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
4 Dk Okuma Süresi

E3’ün Xbox etkinliğinde Atomic Heart için yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Hareketli müzik eşliğinde Rus stüdyosu Mundfish tarafından geliştirilen Atomic Heart’ın Xbox Series X|S’in gücü sayesinde nasıl etkileyici grafiklere sahip olduğunu ve aksiyon sahnelerini gördük.

Teknolojide hızlı bir şekilde ilerlemiş SSCB’deki (Sovyetler Birliği) P-3 kod adlı özel bir KGB ajanını kontrol ediyoruz. Oyunda teknoljik olarak hızlıca ilerleyen Sovyetler Birliğini konu alan bir alternatif evreni deneyimleyeceğiz. Ne yazık ki, oyunun çıkış tarihi verilmedi.

Atomic Heart’ın fragman müziği ise oyuna tam oturmuş. Umarız oyun çıktığı zaman böyle daha bir sürü güzel şarkılara sahip olur.

Yoksa музыка нас связала? Потому что это нас связала!

https://www.youtube.com/watch?v=lG4kPj05OlM&ab_channel=AtomicHeartAtomicHeart

Atomic Heart, PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için çıkışını yapacak.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

GELECEK SSCB

3826 numaralı Sovyet Tesisinde, makinelerin halka karşı isyan etmesine neden olan küresel bir sistem arızası meydana gelir. Siz Binbaşı P-3’siniz ve göreviniz büyük çaplı bir kazanın sonuçlarını ortadan kaldırmak ve tüm dünyayı yok etmekle tehdit eden gizli bilgilerin sızmasını önlemek.

ŞİDDETLİ DÖVÜŞ

Düşmanlarınızın davranışlarını inceleyin ve birbirleriyle nasıl ilişki kurduklarını gözlemleyin. Polimer eldiveninizin çeşitli silah cephaneliğini ve özel yeteneklerini kullanın. Her şeyi bir silaha dönüştürün: çevre, nesneler, kendi bedeniniz ve hatta düşmanların kendileri! Her dövüş bir öncekinden farklı olacak.

SOVYET RÜYASININ YÜZÜ

Büyük araştırma tesislerini ve test sitelerini keşfedin. Çalışanlar ve onların yaşam ve çalışma biçimleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Sovyet sırlarını ortaya çıkarın! Ama bil ki ölüm her köşede saklanıyor. hayatta kalabilir misin?

KAPALI BİR DÜNYA EKOSİSTEMİ

“Kollektiv” adlı bir sinir ağı, hem yer tabanlı hem de uçan robotları tek bir kovan zihninde birleştirir. Yerin üstünde veya altında fark edilirseniz, en yakın fabrikadan gelen takviyeler sizi öldürmeye gelir. Fark edilmeden içeri girmek için hacklemeyi kullanın.

YAP VE DEĞİŞTİR

30’dan fazla yakın dövüş silahı ve ateşli silah türü oluşturmak için “Chaika 3.0” cihazıyla parçaları ve bileşenleri kullanın. Kaset kartuşları ve çeşitli modifikasyonlar, çevreyi kendi yararınıza kullanmanıza ve düşman güvenlik açıklarından yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Gerekli)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K@3.3GHz veya AMD FX 6300@3.5GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) veya AMD Radeon R9 290 (4GB)
  • Depolama: 22 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Gerekli)
  • İşlemci: Intel Core i7-4770K@3.5GHz veya Ryzen 5 1500X@3.5GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) veya AMD Radeon RX 580 (8GB)
  • Depolama: 22 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir