Hogwarts Legacy’nin Yapımcısı Avalanche Software, Yeni Bir AAA Oyun Üzerinde Çalışıyor

Avalanche Software'in yayınladıktan sonra düzenlediği iş ilanı, firmanın yeni bir AAA oyun üzerinde çalışacak ekip arkadaşları aradığını gösteriyor.

Berke Sönmez
Berke Sönmez - Editör
1 Dk Okuma Süresi

Hogwarts Legacy bu ay içerisinde PlayStation 4 ve Xbox One platformları için de çıkışını gerçekleştirecek. Kısa sürede ulaşılan başarılı satış miktarları ve oyuna verilen puanlar Warner Bros.‘u memnun etse gerek ki çok geçmeden çok oyunculu bir Quidditch oyununu da duyurdu.

Warner Bros.’un bu markayı ve evreni genişletmek üzerine olan çalışmalarına erkenden start verdiği aşikar. Hogwarts Legacy’nin geliştirici koltuğunda olan Avalanche Software ise oyunları ile beraber bu planlarda büyük bir yere ve potansiyele sahip.

Avalanche Software’in Yayınladığı İş İlanı İle AAA Oyunlar Üzerinde Çalışacak Ekibe Çalışma Arkadaşı Arıyor

Warner Bros. Discover web sitesinde yayınlanan iş ilanı, henüz duyurulmamış yeni bir AAA konsol oyunu üzerinde çalışan Avalanche Software’in yazılım mühendisleri aradığını belirtiyordu. Lakin bu ilan AAA yapım geliştirildiği kısmı kaldırılarak güncellendi. Yine de orijinal halinin ekran görüntüsü GameRant sayesinde mevcut bulunuyor.

Avalanche Software

Bu yapımın Hogwarts Legacy’nin devam oyunu olup olmayacağına dair kesin bir bilgi ise bulunmuyor. Hogwarts Legacy çıkalı henüz 3 ay geçmiş olsa ve hayranlar DLC’lerle oyunun desteklenmesini beklese de Warner Bros.’un planları bu doğrultuda olmayabilir.

Bu makaleyi paylaş
By Berke Sönmez Editör
Takip et
"Praise The Sun"
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir