Avatar 2’nin Adı ve Fragmanın Yayınlanacağı Tarih Açıklandı

Avatar 2 filmi için CinemaCon etkinliğinde ilk fragmanın yayınlanacağı tarih ve filmin adı açıklandı.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi

2009 yılında vizyona giren Avatar filmi benzersiz görsel efektleri sayesinde en çok gişe yapan filmler arasında yerini almıştı. James Cameron’un hikayeyi 4 film ile devam ettireceğini duyurduğundan bu yana yeni filmi izlemek için gün sayıyoruz. Nihayet hikayenin devam filmi olan Avatar 2 için CinemaCon etkinliğinde ilk fragmanın yayınlanacağı tarih ve filmin adı açıklandı.

Yönetmen James Cameron, Disney’in CinemaCon sunumu sırasında Ellington ile Yeni Zelanda’dan görüntülü sohbet aracılığıyla konuşurken, filmin resmi adını açıkladı. İkinci filmin adı Avatar: The Way of Water. Ayrıca Film, 16 Aralık tarihinde vizyona girecek.

Jim Cameron’ın senaryolarının güçlü yönlerinden biri, her zaman evrensel ve onun içine ördüğü ilişkilendirilebilir temalar olmasıdır. Dört devam filminin her birinin merkezinde Sully ailesi olacak. Her hikaye bağımsız olacak ve her biri kendi sonucuna varacak. Her film için tatmin edici bir çözüm olacak, ancak bir bütün olarak bakıldığında dördündeki yolculuk daha büyük ve destansı bir hikaye yaratacak.

Jon Landau
avatar

Avatar: The Way of Water’ın Fragmanı Doctor Strange’de Yayınlanacak

Filmin yönetmeni James Cameron, filmin ilk fragmanının Doctor Strange In The Multiverse Of Madness filmi sırasında sinemada yayınlanacağını açıkladı. Eğer hatırlarsanız Disney aynı stratejiyi Doctor Strange In The Multiverse Of Madness filminin fragmanının Spider-Man: No Way Home filminin sonunda yayınlayarak yapmıştı.

2009 Yılında Vizyona Giren İlk Film de Geri Dönüyor

Bu yılın sonunda vizyona girecek olan yeni Avatar filmi için açıklamalarda bulunan James Cameron, hayranları sevindirecek bir açıklama yaptı. 2009 yılında vizyona giren Avatar filmi benzersiz görsel efektleri sayesinde birçok filme örnek olmayı başarmıştı. Bu kadar kaliteli olan film görsel efektler, efekt sesleri ve genel sesler yeniden düzenlenerek 23 Eylül’de tüm dünyada yeniden vizyona girecek.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir