Avatar: The Last Airbender Amazon’da Listelendi

2000'li yılların efsane animasyon serisi Avatar: The Last Airbender, görünüşe göre oyun uyarlaması ile geri dönüyor.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
2 Dk Okuma Süresi
Avatar The Last Airbender

Avatar markası 2000’li yılların ortalarında Nickelodeon‘da yayınlanan animasyon serisiyle kendisini birçok insana kanıtlamayı başardı. Elde edilen bu başarı ilerleyen yıllarda farklı farklı hikayeler ile oyun ve sinema dünyasında karşımıza çıktı.

Fakat Avatar: The Last Airbender oldukça uzun bir sessizliğe gömüldü. Görünüşe göre sevilen animasyon serisi yakın tarihte oyun uyarlaması olarak geri dönüyor.

Avatar: The Last Airbender Oyunu Amazon Tarafından Listelendi

Peki bu oyun nereden çıktı daha önce neden duymadık derseniz, serinin diğer oyunlarının gerisinde kalan bir yapım diyebiliriz. Avatar: The Last Airbender oyunu, Nickelodeon All-Star Brawl ve Cobra Kai: The Karate Kid Saga Continues gibi lisanslı oyunlar yapan geliştirici GameMill Entertainment tarafından geliştiriliyor.

Avatar News isimli serinin resmi duyuru web sayfası, geçtiğimiz Şubat ayında Aang dönemine dayanan bir oyunun geliştirme aşamasında olduğunu duyurmuştu. Ancak daha sonrasında bu oyunla alakalı herhangi bir detay paylaşılmadı. Ta ki en sonunda oyun Amazon tarafından listelenene kadar.

Oyun yalnızca PlayStation konsolları için çıkış yapacak. Hem eski nesil hemde yeni nesil kosnollar olan PlayStation 4 ve PlayStation 5 için çıkış yapacak. PC ya da Xbox konsollara gelip gelmeyeceği ise belli değil.

Oyun, Amazon Japonya‘da listelendi. Bu da demek oluyor ki oldukça yakın zaman içerisinde bu oyun oyuncuların karşısına çıkacak. Listeleyen perakendeciye göre 8 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir