Azerbaycan Türklerinin Geliştirdiği King And Kingdoms Steam Üzerinden Çıkışını Yaptı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
4 Dk Okuma Süresi

Azerbaycan merkezli Bad Button Studio tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu King and Kingdoms, nihayet Steam için çıkışını gerçekleştirdi. Lakin oyun en azı 1 sene erken erişimde kalması bekleniyor.

Gururla söylemek isteriz ki, oyunumuz erken erişim halinde artık Steam üzerinden satın alınabilir ve oynanabilir durumda! Kısa süre içinde sizlerden gelen geri bildirimlerle oyunumuzun daha da iyi bir hale geleceğinden emin olabilirsiniz! Desteğiniz için çok teşekkür ederiz!

Bad Button Studio

İstediğiniz ülkeyi seçerek büyük bir imparatorluğa çevrilmek yolunda ilerlediğiniz King and Kingdoms, iyi bir gerçek zamanlı bir strateji oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca sistem dostu bir oyun olan King and Kingdoms’da çok oyunculu mod da bulunmakta. Oyun biraz Hearts of Iron ve Stronghold serilerine benzediğinden, serinin hayranlarının bu oyunu seveceğini düşünüyoruz. Dünyanın hakimi olmak sizin elinizde…

Oyunda milattan önce ve orta çağ olmak üzere 2 farklı çağ bulunmakta. Yapımcının söylediğine göre oyunun erken erişim döneminde bir yeni çağ daha eklenilmesi planlanıyor. Yeni çağın eklenmesi, haliyle oyuna yeni birimler, yeni binalar ve yeni görsellerin eklenmesi anlamına geliyor.

Ayrıca yapımcı, oyunda oyuncu tarafından bulunabilecek veya üretilecek yaklaşık 266 farklı yapı parçası, 182 farklı birim ve 52 farklı ülke veya imparatorluk mevcut olduğunu bildirdi. Gerçekten de hoş bir strateji oyunu gibi gözüküyor.

Oyunun Steam sayfasına bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Dünya tarihinde hakikaten olmuş fraksionlar, ülkeler ve imparatorluklar seni bekliyor. Sadece olarak tek fark, onların tarihini yazmak artık senin ellerinde. İstediğin bir ülkenin hükümdarı ol ve küçük bir köyden başladığın macerada muhteşem imparatorluk yolunda ilerle! Her zaman canlı ve hiç bir zaman uyumayan bir dünya seni bekliyor. Yüzlerce oyuncuya karşı savaşacağın bir dünya. Bu dünyada dostun da olacak, düşmanın da..
King and Kingdoms, hem strateji yapıp taktiklerini konuşturacağın, hem de ün kazanarak dünyaya hükm edebileceğin bir oyun. Anlayacağınız, King and Kingdoms oyununun karmaşık oynanışla, strateji ile simülasyon arasındakı mükemmel uyumu var. Ana şehrini kur, geliştir, yeni şehirler fethet ve kendi imparatorluğunu kur. Senin şehirlerine ve hazinelerine el koymaya cesaret edenlere karşı imparatorluğunu savunmak için kendi halkını eğit ve üst düzey askerlere sahip ol. Hükümdar olarak vereceğin her karar, imparatorluk yolunda herşeye etki edecek ve yankısı tüm diyarda çıkacak.
Büyük bir imparatorluk olarak kendi klanını kura bilir ve klanındaki diğer imparatorluklarla birlikte tüm dünyaya hükmedebilirsin! Bu senin kaderin ve kendi tarihini kendin yaz!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

 • İşletim Sistemi: Windows Vista
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 3 GHz
 • Bellek: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900 XT veya Intel HD 4000
 • DirectX: Sürüm 10
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 2. Nesil Intel Core i5
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2 GB NVIDIA GeForce GTX 560 Ti veya AMD Radeon HD 5870
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image