Back 4 Blood Açık Beta Tarihleri Belli Oldu

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Back 4 Blood için açık beta tarihleri nihayet belli oldu. Açık beta 12 Ağustos’ta başlayıp 16 Ağustos’a kadar devam edecek. Buna ek olarak, oyunu ön sipariş verenler, 5 Ağustos’tan 9 Ağustos’a kadar oyuna erken erişim hakkı kazanacaklar.  

Back 4 Blood içinde 4 oyunculu Co-Op hikaye ve rekabetçi multiplayer oyun modlarını heyecan verici oynanış mekanikleriyle sunacaklarını vadediyorlar. Oyuncular 8 özelleştirilebilir karakter, bir dizi ölümcül silah ve eşya arasından seçim yapabilecek. Ek olarak, sürekli gelişen bir düşmana karşı strateji geliştirecekler. 

Oyun ayrıca rekabetçi bir PvP moduna sahip olacak. Oyuncular, özel avantajlara sahip bir Cleaner (insan karakterler) yada korkunç Riddenlar (zombiler) arasında geçiş yapabilecekler. Her iki taraf da benzersiz silahlar, yetenekler ve uzmanlıklarla gelecek. 

PC sürümü, sınırlandırılmamış kare hızlarını, 4K çözünürlüğü ve NVIDIA’nın DLSS teknolojisini destekleyecek. Ayrıca oyun, PC ve konsollar arasında cross-play de destekleyecek. 

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image