Back 4 Blood İçin Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
3 Dk Okuma Süresi

Dün gerçekleşen Future Games Show sırasında, Warner Bros 4 kişilik CO-OP oyunları Back 4 Blood için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı.

Oyunda bildiğimiz tema korunmuş. Üzerinize akın akın gelen zombilere karşı, 8 farklı karakterlerden birini seçip amacınıza ulaşana kadar öldürüyorsunuz. Cleaners adı verilen bu karakterlerin hepsi farklı özelliklere ve yeteneklere sahip.

Grafikleri, animasyonları ve bu tarz oyunlarda en çok aradığımız parçalanma ve kan efektleri yeterli gibi duruyor. Elbette vuruş hissine bir yorum yapamıyoruz. Sıkça gördüğümüz bir oynanışa sahip olduğundan pek tercih edilir mi bilemiyoruz.

Back 4 Blood’u Steam üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. Şu an için üç farklı sürüm mevcut. Normal Sürüm 249,00 TL, Deluxe Sürüm 375,00 TL, Ultimate Sürüm ise 399,00 TL.

Back 4 Blood Tanıtım Bülteni

Back 4 Blood, otoriteler tarafından çok beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının elinden çıkan, heyecan verici bir eşli birinci şahıs nişancı oyunudur. Ridden’a karşı verilen savaşın merkezindesin. Bir zamanlar insan olan bu korkunç yaratıklar, taşıdıkları ölümcül bir parazit yüzünden, son medeniyet kırıntısını bile mideye indirmek üzereler. İnsanoğlunun varoluşu tehlikedeyken, Ridden’ı ortadan kaldırıp dünyanın kontrolünü yeniden ele alma görevi sen ve arkadaşlarına kaldı.

Eşli Oyun Hikâyesi: 4 oyunculu eşli oyun hikâyesiyle gitgide zorlaşan görevlerin olduğu, devamlı değişen, korkunç bir dünyada mücadele ederken hayatta kalabilmek için birlikte çalışmalısınız. Toplamda 3 arkadaşınla birlikte oyna veya tek başına savaşta ekibine liderlik et.

Bağışıklık sahibi, özelleştirilebilir 8 Temizleyiciden birini ve geniş ölümcül silah ve öge yelpazesinden istediğini seç. Nihai sonunu getirmeye çalışan, gitgide güçlenen yaratıklara karşı stratejini geliştir.

Çok Oyunculu Mücadeleci Oyun: PVP savaşlarda arkadaşlarınla birlikte veya onlara karşı oyna. Özel yeteneklere sahip bir Temizleyici veya korkunç bir Ridden olarak oyna. Her iki tarafın da kendine özgü silahları, becerileri ve özellikleri vardır.

Olağanüstü Yeniden Oynanabilirlik: Özelleştirilmiş desteler oluşturmaya olanak tanıyan, gelen farklı oluşumlarla daha zorlu savaşların altından kalkmanı sağlayan yepyeni bir “rogue-lite” Kart Sistemi.

Oyuncunun eylemlerine göre kendini sürekli ayarlayan Oyun Yöneticisi sayesinde heyecanlı görevler, olağanüstü oynayış çeşitliliği ve aralarında mutasyon geçirmiş 7 metrelik elebaşlarının da bulunduğu güçlü Ridden birlikleri seni bekliyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir