Bağımsız Souls-Like Oyunu Titan Souls Ücretsiz Oldu

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Steam’de fiyatı 24,00 TL olan Souls-Like oyunu Titan Souls ücretsiz oldu. Devolver Digital’in yayıncılığını üstlendiği pixel grafiklere sahip oyun, ortalama üstü bir oyun olmayı başarmıştı. 2015 senesinde çıkışını yapsa da, hala daha oynanabilir hoş bir oyun.

Bu bağlantıyı kullanarak oyunun mağaza sayfasına gidebilir ve Steam kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Unutmadan hatırlatalım, oyunu 14 Haziran TSİ 20:00’a kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı sahibi oluyorsunuz.

Oyunun Tanıtım Bülteninden

Dünyamız ve öte dünya arasında, tüm canlıların ruhsal kaynağı ve toplamı olan Titan Ruhları bulunur. Şimdi harabeler arasında dağılmış ve onların bakımıyla görevli aylak devler tarafından korunan tek bir okla donanmış yalnız bir kahraman, bir kez daha Titan Ruhunun parçalarını hakikat ve güç arayışında bir araya getiriyor.

Devasa Titanlar: Atalarınızın antik kalıntılarını keşfedin ve her biri kendi vahşi saldırılarına ve gizli zayıflıklarına sahip olağanüstü ve benzersiz titanları ortaya çıkarın. Canavarları öldürmek ve içlerindeki ilkel gücü tüketmek için hatalarını bulun ve kullanın.

Basit Dövüş: Canavar devlere karşı yalnız okunuzu gevşetin ve başka bir güçlü saldırı başlatmak için elinize geri çağırın. Titan Souls’da hem kaçınılmaz hem de bol olduğu için, titanın saldırılarından hızla uzaklaşın ve ölümden korkmayın.

Arcane Secrets: Bu diyarın sırları yok değil. Uzun zamandır unutulmuş devler gölgelerde gizlidir ve ülkenin en uzak köşelerinde sinsi sinsi dolaşmaktadır – onları bulun, yok edin ve burada bulunan gücün gerçek boyutunu keşfetmek için ruhlarını kendinize alın.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8
  • İşlemci: 2.0 Ghz i5 or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1GB Video RAM
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 400 MB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir