Batman Arkham Knight’a Yeni Güncelleme Geldi

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
2 Dk Okuma Süresi

Bugün, Rocksteady Games, Batman: Arkham Knight’a iki skin’in nihayet tekrar elde edilebileceğini duyurdu. Söz konusu olan Anime Batman kostümü ve Zur En Arrh kostümü, Arkham Knight’ı güncelledikten sonra, Kostümler herkese açılacak ve herhangi bir kısıtlama olmadan ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

Bu kostümler, Warner Bros Games tarafından oluşturulan WBplay’e bağlıydı. Yıllar geçtikçe forumlar ve hizmetin diğer bölümleri kapatıldı ve şimdi malasef ki WBplay artık mevcut değil. Bu da oyunlarda WBPlay aracılığı ile elde edilen öğelerde sorun yaratıyordu.

Geçmişte oyuncular, oyun içinde WBplay hizmetine ücretsiz bir şekilde hesap oluşturup ve ya mevcut hesaba giriş yaparak Anime Batman kostümünün kilidini açabilirdi. Çok basit değil mi? Diğer kostüm olan Zur En Arrh, yalnızca bir hesap oluşturarak, forumlara giriş yaparak ve ardından oyuna geri dönerek kazanıla bilirdi. Hem forumlar hem de WBplay kaldırıldığında, oyuncular Rocksteady ve WB Games’ten Arkham Knight’a yama yapmalarını ve kostümlere erişimi yeniden sağlamalarını istiyorlardı. Onların istekleri nihayet cevaplandı. Rocksteady, her iki kıyafeti de tüm oyuncular için ücretsiz olarak kullanılabilir hale getirmek için Arkham Knight’ın bugün güncelleneceğini duyurdu.

batman 1

Bu güncellemeden önce kıyafetleri PC’de oyuna geri sokmanın bazı yolları vardı, ancak artık bu kostümleri elde etmek için uğraşmanıza gerek kalmadı! Rocksteady’nin oyuncularının isteklerini kayda alması, Firmadan beklenmedik bir hareket.

Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir