Batman: Arkham Origins’in Kapanan Çoklu Oyuncu Modu Geri Getirildi

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

2016’nın sonunda Warner Bros. Games, Batman: Arkham Origins’in sunucularının kapandığını ve çoklu oyuncu sisteminin çıkarıldığını duyurmuştu.

Bu gelişme, oyuncuları pek sarsmamıştı ama özellikle multiplayer başarımlarının hepsini tamamlayamadığından yakınan birçok oyuncu, durumu üzüntüyle karşılamıştı. Ancak modcular, oyunun multiplayer kısmını yeniden getirmeyi başardılar.

Hem modu tekrar getirmek hem de hikaye moduna bazı skinler getirmek için bu siteyi kullanabilirsiniz. Bunun yerine sadece çoklu oyuncu kısmını aktifleştirmek istiyorsanız:

Steam\steamapps\common\Batman Arkham Origins\Online\BmGame\Config

yolunu izleyin ve DefaultWBIDVars.ini dosyasını düzenleyin. Dosya içerisinde BaseUrl=”https://ozzypc-wbid.live.ws.fireteam.net/” kısmını bulun ve linkin başındaki s harfini silin (yani URL http:// ile başlayacak). Bundan sonra problem kalmayacaktır.

Uyarıyoruz ki bu harfin silinmesi, sizi güvenli olmayan bir siteye yönlendirecektir. Bu yüzden dikkat etmenizi öneririz. Eğer diğer oyuncularla birlikte oyun deneyimi arıyorsanız bu Discord sunucusuna bağlanabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir