Battlefield 2042’de Yer Alacak Bazı Silahlar Belli Oldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Battlefield 2042 hakkında beklentiler arttıkça araştırmalar da o denli derinleşmeye başladı diyebiliriz zira oyunda olacak bazı silahların bir listesi internete düştü.

Battlefield 2042’de kullanılacak silahların hala tam bir listesi elimizde olmasa da veri madenci oyun severlere teşekkür etmek gerekir ki bizleri “beklemek” gibi bu tür zahmetlerden kurtarıyorlar. Temporyal isimli bir Twitter kullanıcısı, oyun dosyaları içerisinden 22 adet silah bulmayı başarmış. Bu silahlardan bazıları eski bir dost olarak karşımıza çıksa da bazılarını ilk kez sahnede göreceğiz.

Battlefield 2042’de (şimdilik) hangi silahlar var?

Gelenekçi oyun severler muhakkak Remington 870 MCS, AK-12, SMG 45 veya PKP Pecheneg gibi klasik yıkım araçlarını tercih edeceklerdir. Liste, bunların yanında Kriss Vector gibi eski oyunlardan bildiğimiz egzotik silahları da içeriyor. Fütüristik silah hayranları TTS Xceed ve Crye Six12’ye yönelirken rakiplerini sessizce elemek isteyenler ise Cobra R9 tatar yayını tercih edeceklerdir.

Battlefield 2042

Unutmayın ki bu silahlar, oyunun sadece küçük bir kısmını oluşturuyor. O vakte kadar beklemek veya biraz daha veri madenciliği yapmak iyi gelebilir!

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir