Battlefield 2042 Çıkış Günü 22 Silaha Sahip Olabilir

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Battlefield 2042’nin çıkışına sayılı günler kalmışken bir Reddit kullanıcısı, Xbox’ta oyunun ön yükleme kısmındaki bir bug sayesinde oyuna erkenden erişim sağlayabildi.

Battlefield 2042 nasıl görünüyor?

Reddit kullanıcısı Aaronfrogger, oyuna girdiğini iddia ettikten sonra platforma attığı videolarla bunu destekledi. Battlefield 2042 hakkında birkaç video paylaşan kullanıcı, çok oyunculu sunucularda botlar ile maç yaptı. İşin ilginç tarafı Aaronfrogger, oyunu erken sipariş edenlerden de önce yapımı görmüş oldu zira eğer bu hata yaşanmasaydı 12 Kasım tarihinde oyunu gören ilk onlar olacaktı.

IM IN from battlefield2042

IMIN from battlefield2042

Maçla da yetinmeyen oyunsever, çıkış gününde yapımda yer alacak silahları da sızdırdı. Battlefield 2042’nin All Out Warfare modu, 22 silah ile çıkış yapacak: üç secondary, dört SMG, dört saldırı tüfeği, iki LMG, üç nişancı tüfeği, üç sniper ve üç genel tüfeği yerlerini alacak.

bf2042leak

I GOT BF 2042 EARLY from battlefield2042

Oyuna çıkış yaptıktan sonra ek güncellemelerle daha fazla silah geleceği meçhulken silahların özelleştirmesinin nasıl yapılabildiği de gelen görüntüler arasında. Oyuncuların silahlarının nişangahını, mühimmatını, namlu altı eklentisini ve namlu eklentisini seçebilecekleri de bu resimle doğrulanmış oldu.

I’m half expecting me to end up on YouTube from battlefield2042

EA, geçtiğimiz aylarda oyunun çıkış tarihini 22 Ekim’den 19 Kasım’a taşımıştı. Battlefield 2042 Gold ve Ultimate Edition’ları ön sipariş verenler ise oyunun çıkışından bir hafta önce, 12 Kasım’da oyuna girebileceklerdi. Ancak görünen o ki Aaronfrogger, bugün bizlere en erken oyuna giren kişi olarak BF 2042’nin nasıl göründüğünü göstermiş oldu.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir