Battlefield 2042 için Savaşın Başlangıcını Anlatan Kısa Film Yayınlanacak

Anıl Er
Anıl Er
1 Dk Okuma Süresi

Battlefield 2042’nin reklam kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşan oyunun arka planını oluşturan savaşın başlangıcını göstermesi beklenen Exodus adlı kısa filmin teaser’ı YouTube’da yayınlandı. 9 dakikadan biraz fazla sürecek olan tüm materyalin lansmanının 12 Ağustos’ta 18:00’da yapılması planlanıyor.

Fragman çok fazla ayrıntı göstermiyor. Fragman sadece 15 saniye sürüyor ve askeri operasyonların küçük parçalarını gösteriyor. Ayrıca dünyanın belli bir grubun varlığını unutmaya çalıştığını bize bildiren bir ses de duyuyoruz.

Aynı zamanda bizi Battlefield 2042 dünyasıyla tanıştırmak için bir kampanya başlatıldı. Yarından itibaren 12 Ağustos’a kadar, yaklaşan oyunun yerlerini gazeteci Kayvan Bechir’in gözünden keşfedeceğiz.

Battlefield 2042, bu yıl 22 Ekim’de satışa çıkacak. Oyun PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak ve tek oyunculu bir hikaye modu sunmadan sadece çevrimiçi oyuna odaklanacak.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Çıkış yılı, türü fark etmeksizin her oyunu deneyen, bunların yapılışı ve tekniğiyle de ilgilenen eski kafa bir "oyuncu" anil_er@hotmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image