Battlefield 2042 Kısa Süreliğine Oynaması Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
4 Dk Okuma Süresi

Dice’ın 19 Kasım tarihinde piyasaya çıkan ancak özellikle optimizasyon sıkıntıları nedeniyle oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutulan serinin son oyunu Battlefield 2042, kısa süreliğine Steam üzerinden oynaması ücretsiz oldu.

Oyunu Steam üzerinden 20 Aralık tarihine kadar ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz. Şayet bu tarihten sonra oynamaya devam etmek isterseniz, satın almanız gerekli. Ücretsiz olduğu sürece elde ettiğiniz ilerleme ise oyunu satın almanız halinde kaldığı yerden devam ediyor. Ayrıca oyun, hem Epic Games Store‘da, hem Steam’de indirime girmiş durumda. Şu an standart versiyonu %34 indirimle 419,99 TL yerine 277,19 TL’den satılıyor.

Battlefield 2042’yi ücretsiz olarak deneyimleyebilmek için Steam sayfasına dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Battlefield 2042 Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600, Core i5 6600K
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 560,Nvidia GeForce GTX 1050 Ti
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10
  • İşlemci: AMD Ryzen 7 2700X, Intel Core i7 4790
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 6600 XT, Nvidia GeForce RTX 3060
  • DirectX: Sürüm 12
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

Battlefield 2042 Steam Tanıtım Bülteni

2042’YE HOŞ GELDİNİZ

Battlefield 2042, serinin ikonik topyekün savaşına geri dönüşün habercisi olan birinci şahıs nişancı oyunudur. Yakın gelecekte düzeni bozulan bir dünyaya uyum sağlayın ve zorlukların üstesinden gelin. Manga kurarak 128 oyuncu, eşsiz bir ölçek, destansı yıkım desteği sunan ve dinamik olarak değişen savaş alanlarına üst düzey cephaneliğinizle çıkın.

ALL-OUT WARFARE

warfare mode bf2042 steam
Popüler Conquest ve Breakthrough modlarının yeni nesillerinde bugüne kadarki en büyük Battlefield haritaları ve 128’e kadar oyuncu desteği bulunuyor. Dinamik hava şartları ve muhteşem dünya olaylarıyla dolu haritalarda topyekün savaşın yoğunluğunu tecrübe edin.

Conquest
Battlefield’ın devasa, ikonik sandbox modu bu kez 128 oyuncu desteğiyle geri dönüyor. Haritalar bu geniş ölçeğe özel olarak tasarlandı ve aksiyon çeşitli türlerden “kümelere” ayrıldı. Ayrıca aksiyon artık bağımsız kontrol noktaları yerine çeşitli bayraklar içeren bölgelerin çevresinde yaşanıyor.

Breakthrough
Breakthrough, Attackers (Saldıranlar) ve Defenders (Savunanlar) olmak üzere büyük ölçekli bölgeler için savaşan iki takımla birlikte geri dönerken Saldıranlar son hedefe doğru ilerlemeye çalışıyor. Her bölge çok sayıda oyuncuyu barındıracak şekilde tasarlandığı için daha stratejik kararları ve daha fazla yandan saldırı fırsatını mümkün kılıyor. Ele geçirme alanlarına çeşitli konumlardan yaklaşın ve daha fazla taktiksel olasılık türünden faydalanın.

BATTLEFIELD PORTAL

portal mode bf2042 steam
Size savaşın kurallarını değiştirme imkanı sunan topluluk temelli bir platformda beklenmedik savaşları keşfedin ve geniş Battlefield evrenine adım atın. Silahları, ekipmanları, kuralları ve daha fazlasını özelleştirebildiğiniz bu yaratıcı sandbox modunda olasılıklar sonsuz. Battlefield 1942, Battlefield 3 ve Battlefield: Bad Company 2’den seçilen içeriklerle klasik deneyimleri tekrar oynayın veya Battlefield 2042 dünyasından modern içeriklerle yepyeni şeyler keşfedin, oluşturun ve paylaşın.

BATTLEFIELD HAZARD ZONE

hazard mode bf2042 steam
Yoğun ve manga odaklı bir hayatta kalma deneyimi olan Battlefield Hazard Zone, heyecan dolu oynanışı Battlefield sandbox’ının en iyi unsurlarıyla bir araya getiriyor. Dört kişilik bir manga olarak savaş alanına dağılan kritik Veri Sürücülerini bulmanız ve ele geçirmeniz gerekiyor. Bu sırada aynı hedefe sahip rakip mangalarla ve yerel milislerle mücadele edeceksiniz. Bu büyük ve tek canlık deneyimde Veri Sürücülerini toplayarak ve fırtına başlamadan önce tahliye yapacağınız zamanı seçerek başarıya ulaşın. Her mermi, her çatışma ve her karar çok önemli.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir