Battlefield 2042 Kapalı Alfa Testinden Oynanış Videosu Sızdırıldı

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Battlefield 2042 için kapalı alfa testleri hala daha devam etmekteyken Youtube’da COD 2042 adlı bir kanal, bu test aşamasından beş dakikalık bir oynanışı bizlerle buluşturuyor.

Technical Playtest olarak da geçen kapalı alfa testinde, oyunun nihai versiyonu olmamakla beraber gri kutu ortamları kullanılmış gibi görünüyor. Genellikle test aşamalarında grafikler yerine oynanış mekaniklerine bakmanın daha mantıklı olmasıyla birlikte elbette bu tarz sızıntılar oyunun son halini yansıtmıyor. Hele ki bu videoları izleyip içi giden oyun severlere, önümüzdeki günlerde EA ve DICE bir açık beta planlamasını da duyurması bekleniyor.

Battlefield 2042

Battlefield 2042 neler vaat ediyor?

128 oyuncu desteği ve dinamik haritalar sunan birinci şahıs shooter oyunu Battlefield 2042, dünyadaki geniş savaş alanlarına eşi benzeri görülmemiş bir ölçek getirirken oyun severlerin birbiriyle kapışabileceği bir co-op çok oyunculu sisteminin de sorunsuz çalışmasını vaat ediyor. Tek oyunculu hikaye modunun bulunmayacağı bu Battlefield serisinin yenilikçi oyunu, 22 Ekim tarihinde çıkış yapacak.

NVIDIA DLSS ve NVIDIA Reflex teknolojilerini kullanacak olan oyun için başka bir kısa video da yayınlanması planlanıyor.

Video Youtube’dan kaldırıldı…

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image