Battlefield 2042’nin Parodi Oyunu Clownfield 2042 Steam’de Çıkış Yaptı

Battlefield 2042'de yer alan hatalarla eğlenmek istiyorsanız, Clownfield 2042 tam size göre olabilir.

Battlefield serisinin son oyunu olan Battlefield 2042 Kasım ayında bizlerle buluştu. Her ne kadar oyunu büyük umutlarla beklemiş olsak da maalesef çıkış yaptığında beklentilerimizi tam karşılayamadı. Zira oyun sorunlarla ve eksikliklerle dolu. Geliştirici DICE ise ilk günden bu yana sorunları düzeltmek için oyuna güncellemeler getiriyor. Ancak bu sorunlar hala daha tam anlamıyla düzeltilebilmiş değil.

Bağımsız bir geliştirici olan RIVERSIDE SPORTS, Battlefield 2042 için parodi oyunu geliştirdi. Steam’de çıkış yapan oyun Clownfield 2042 ismine sahip. Oldukça uygun fiyattan satışa sunulan oyun (neredeyse 2,00 TL’den daha ucuza) Steam üzerinde “Çok Olumlu” inceleme etiketine sahip.

Clownfield 2042’de Amacınız Sadece Eğlenmek

Tabii ki Battlefield 2042 her ne kadar beklentilerimizi karşılayamasa da, Clownfield 2042 de sadece bir parodi oyunu, doğal olarak yüksek prodüksiyona ve uzun geliştirme sürecine sahip bir oyun değil. Dolayısıyla birçok parodi oyununda olduğu gibi, oldukça basit grafiklere ve temel bir yapay zekaya sahip bu oyundan da beklentilerinizi yüksek tutmamalısınız.

Ancak zayıf detaylara sahip olmasına rağmen oyun sizi eğlendirebilir. Çünkü bu bir parodi oyunu. Oyunda yer alan fiziği bozabilir, kuralları çiğneyebilir, bozuk ve optimize edilmemiş bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Amacına oldukça iyi hizmet eden Clownfield 2042, olması gerektiği gibi fazlasıyla hataya sahip ve bu hataları düzeltmeniz mümkün değil.

Oyunun Kısaca Temel Özellikleri

  • 3 Harita (War Island, Paradise City ve The Heat)
  • 6 Silah (2 Taarruz Tüfeği, 1 Tabanca, 1 Keskin Nişancı Tüfeği, 1 Roketatar ve 1 Av Tüfeği)
  • 3 Oyun Modu
  • Hava Olayları
  • AI Sistemi

Son olarak Battlefield 2042’nin parodi oyununun Steam sayfasına dilerseniz bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak
DSO

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu