Bend Studio’nun Yeni IP’si Days Gone’un Açık Dünyasından İlham Alıyor

Bend Studio'nun yeni IP'si geçtiğimiz Haziran ayında duyurulmuştu.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

2019’da çıkış yapmış post apokaliptik temaya sahip zombilerle dolu bir açık dünyada motosikletimizle hayatta kalmaya çalıştığımız Days Gone ile öne çıkan Bend Studio, yeni projeleriyle ilgili bilgi verdi.

Days Gone’un açık dünya sistemlerine dayanan ve çok oyunculu mod içeren yeni IP ile ilgili yeni bilgiler ise “zamanı geldiğinde” paylaşılacak.

“Bugün, mevcut projemizle ilgili sadece bir haber parçasını paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Şu anda çok oyunculu bir mod içeren ve Days Gone’un açık dünya sistemlerini temel alan yeni bir IP üzerinde çalışıyoruz ve size, sizin için yapmaktan son derece heyecan duyduğumuz yepyeni bir dünya getiriyor.”

Bend Studio’daki değişim ve yeni proje

Güncel bir PlayStation Blog yazısında 2000 yılında Sony tarafından alınan Oregon menşeili stüdyo Bend Studio’nun logosunun değiştiği duyuruldu.

Bend’in yeni logosu “stüdyonun tarihi, konumu ve yaşam tarzının soyut ile modern bir yorumunu” yansıtıyor.

Bildiğiniz üzere stüdyo, Days Gone’u bir seri haline getirecek ikinci oyun üzerinde çalıştığını ama Sony’nin bunu oyunla ilgili çıkan incelemeler sebebiyle reddettiğini açıklamıştı.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir