Bethesda Bu Yıl Düzenleyeceği QuakeCon Etkinliğinin Tarihini Duyurdu

Bethesda'nın bu yıl düzenleyeceği QuakeCon etkinliği dijital olarak gerçekleştirilecek.

Emre Özcan
Emre Özcan - Editor
1 Dk Okuma Süresi

Doom, Elder Scrolls ve Fallout gibi severek oynadığımız oyunlarla tanıdığımız Bethesda Software tarafından 25 yıldır düzenlenen köklü etkinlik QuakeCon’un bu yıl ne zaman gerçekleşeceği açıklandı. Etkinlik bu yıl dijital olarak gerçekleştirilecek, ancak önümüzdeki yıl tekrardan fiziksel olarak düzenlenecek.

Şirket, bu yılki etkinliği 18-20 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirecek. Ayrıca etkinlikle ilgili olarak “Sizin gibi biz de bu yıl Dallas’a dönemediğimiz için çok büyük hayal kırıklığına uğradık. Bu büyüklükte olan bir etkinliği planlamak aylar sürüyor. Bu durumda da hala daha birçok belirsizlik varken fiziksel QuakeCon’u başarılı bir biçimde gerçekleştirmek çok zor. O yüzden bir yıl daha online gerçekleştirme kararı aldık.” diye açıklamalarda bulundu. Bu açıklama ile de önümüzdeki sene düzenlenecek etkinliğin herhangi bir aksilik olmazsa fiziksel olarak düzenleneceği belli oldu.

Geçtiğimiz yıllarda etkinlikte şirketin ikonik oyunlarını bedavaya dağıtıklarına, yeni oyunlarını tanıttıklarına ve bağışlar topladıklarına şahit olmuştuk. Bu yıl bizlere ne gibi sürprizler hazırladıklarını, Haziran ayında yapılacak olan yeni duyuru da öğreneceğiz.

Bu makaleyi paylaş
By Emre Özcan Editor
Takip et
Kendi yolumu bulmak için yazıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir