Biomutant’ın Dünyasını Gösteren Yeni Video Yayınlandı

Sizce de dünya çok güzel görünmüyor mu?

Yayıncı THQ Nordic ve oyunun geliştiricisi Experiment 101, Biomutant’ın muhteşem gözüken dünyasını bizlere gösterdikleri bir video yayınladılar.

THQ Nordic vasıtası ile oyuna genel bir bakış atalım;

3. ŞAHIS SAVAŞA YENİ BİR YAKLAŞIM; Dövüş sanatları stilindeki savaş mekanikleri ateş etme, yakın dövüş ve mutasyon yeteneklerinizi karışık bir şekilde kullanmanıza imkan sağlıyor. Oyunda karşılaştığınız ustalar sayesinde Kung-Fu sanatında yeni yetenekler kazanabilirsiniz. Bu sistem savaş biçiminizi sürekli yenileyerek sıkılmamanızı sağlayacak.

OYNANIŞI GELİŞTİRİN; Görünümünüzü ve oynayış şeklinizi değiştirmek için karakterinizi yeniden kodlayabileceksiniz. Fakat tabii ki de bu değişiklikler yetenekleriniz etkileyecek yeri gelince değiştirecek. Dünyadaki biyolojik değişiklikler belirli mutasyonlara yol açacak. Eski dünyada yer alan sığınaklarda radyoaktiviteye mazur kalırsanız beyin sağlınız etkilenecek.

BİR ÜST ZANAATKARLIK SEVİYESİ; Kullanacağınız silahları tasarlarken hayal gücünüze güvenin. Kendinize farklı maddeleri birleştirerek tüfekler ve çifteler yapabilirsiniz. Şanslıysanız sizlere biyonik kanatlar ve sıçrama kitleri yapacak zanaatkarlar ile tanışabilirsiniz.

KENDİNİZİ MACERA İÇİN DONATIN; Macera yaşarken tamamen özgürsünüz. Sadece silah yaparken mi özgür bıraktık sanıyorsunuz. Giydiğiniz kıyafetleri seçerken hatta Dead Zone’ları seçerken hangi ekipmanlarım kullanacağınız tamamen sizlerin ellerinde.

CANLI BİR AÇIK DÜNYADA HAYATTA KALIN; Oyunda canlı bir harita var. Dilerseniz mekanik aletleri, jet skileri veyhaut uçan balonları kullanarak; yer altı tünelleri, ölmekte olan topraklar, sığınaklar ve bir çok doğal oluşumu keşfedebilirsiniz.

İLGİNÇ BİR SONU OLAN GARİP BİR HİKAYE; Yeni dünyanın sonu yaklaşıyor. Verdiğimiz kararlar dünyanın kaderini etkilemekte büyük rol oynuyor. Salgın hastalıklar dünyayı yok ediyor, Yaşam Ağacının köklerinden ölüm herkese yayılıyor. Kabileler birbirine düşmüş durumda hepsini bir araya getirecek ya da hepsiyle baş edebilecek birine ihtiyaçları var. O kişi sen olabilir misin?

Biomutant’ın 25 Mayıs’ta Playstation 4, Xbox One ve PC için Steam, GOG, Epic Games Store ve Origin üzerinden biz oyuncular ile buluşması bekleniyor.

Kaynak
Gematsu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu