30 Milyondan Fazla Varyasyona Sahip Rastgele Tasarlanan CS:GO Topluluk Haritası

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Counter-Strike: Global Offensive, Steam çıkışından bu yana sürekli topluluk içerikleriyle desteklenmiştir. Bu içerikler genelde klasik silah ve aim geliştirme haritaları olsa da, arada oldukça ilginç ve yaratıcı içeriklerde çıkabiliyor. Emin olun bu yazıda bahsedeceğimiz topluluk haritası bunlardan biri.

30 Milyondan Fazla Varyasyona Sahip Rastgele Tasarlanan CS:GO Topluluk Haritası

15 Ocak’ta Rus oyuncu OrelStealth, Aim Inferno Rouge adlı haritasını Steam Workshop’ta paylaştı. Harita temel olarak bir aim geliştirme haritası olsa da, OrelStealth’in iddiası 30 milyona kadar kombinasyon ile her girdiğinizde farklı bir harita ile karşılaşmanız.

Haritanın temel yapısı Inferno’dan esinlenilmiş. Zaten kullanılan yapıların da aynı haritadan olduğunu göreceksiniz. Haritayı başlatmadan önce ayarları değiştirerek istediğiniz şekilde sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Ayrıca bir de seed sistemi eklenmiş. Yani hoşunuza giden bir haritanın seedini kaydedip başka oyuncular ile paylaşabiliyorsunuz. Ortaya çıkan sonuç takdire şayan. Haritayı indirip bizzat denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir