Cyberpunk 2077’nin 2013’de Yayınlanan İlk Fragmanındaki Kadın Yan Görevde Ortaya Çıktı

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
2 Dk Okuma Süresi

Hatırlayacağınız üzere CD Projekt RED 2013 yılında Cyberpunk 2077 için ilk fragmanını yayınlamıştı ve bu fragmanda bir kadın karakterin polisler tarafından abluka altına alındığını görüyorduk. Fragman bundan ibaretti. Ancak bu fragmandaki kadın oyunun içinde bir yan görevde gönderme olarak ortaya çıktı.

İlk fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Bu göndermeye ulaşmak için ilk olarak “Bullets” isimli yan göreve başlamanız gerekiyor. Bunun için ise ilk önce Jinguji isimli kıyafet mağazasını gidiyoruz. Böylece yan görev başlıyor ve mağazaya ansızın gelen Cyberpsycho ile dövüşüyoruz.

Sonrasında ise yerel polis ile kısa bir konuşma yapıyoruz. Normal konuşmamız bittikten sonra dahası için Melissa Rory’nin yanına gidersek, aramızda ilginç bir konuşma geçiyor. Kendisi psych’ları alı koymak yerine öldürmeyi seçiyor. Nedeni sorduğumuzda ise hiçbirinin tedavi edilemeyeceğini söylüyor.

Daha sonrasında bir mağaza çalışanından öğreniyoruz ki, Melissa Rory, 14 kişiyi öldürmüş, daha sonrasında tedavi edilip polis için hizmet etmeye başlamış bir Cyberpsycho’ymuş.

Oyuna ait ilk fragmanı izleyenler, Melissa Rory’nin fragmandaki kadın olduğunu anlayacaklardır. Ortaya çıkmasının bir diğer sebebi ise Mantis Blades. Eğer yeteri kadar teknik puanınız varsa bu konu hakkında da konuşabiliyorsunuz. Ayrıca fragmanda çalan müziğin adı da Bullets.

Doğrusu, oyuna ait ilk fragman ve gösterilen ilk karaktere ait böyle bir gönderme, bizi oldukça etkiledi.

Bu gönderme ile ilgili ESO isimli Youtuber da detaylı bir video hazırlamış Dilerseniz aşağıdaki oynatıcıdan bu videoya göz atabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir