KONSOLPC

Bir Dönemin Ünlü Oyunu Prince Of Persia’nın ReMake’i mi Geliyor?

Bir Dönemin Ünlü Oyunu Prince Of Persia’nın ReMake’i mi Geliyor?

Oyunun hayranları ilginç bir şekilde Guatemalı oyun sitesi Max’te Prince Of Persia serisi ile ilgili potansiyel bir sızıntı buldular.

Guatemalalı oyun sitesi Max mağazasına göre, PlayStation 4 ve Nintendo Switch’i hedefleyen “Prince Of Persia Remake” adlı yeni bir oyun hayranlar tarafından fark edildi. Yine bu sızıntıya göre oyunun kasım ayında evet bu kasım ayında çıkması planlanıyormuş.

Yukarda gördüğünüz gibi Bloomberg’den  ünlü oyun muhabiri Jason Schreier, Twitter’da  sızıntıdan bahsetti. Jason, “perakendecilerin Fransız yayıncının sürprizlerini bozmayı sevdiğini belirtti”. Böylece,  Jason da bu raporların doğru olduğunu öne sürüyor. Bununla birlikte, bunun hala resmi yada  doğrulanmış bilgi olarak görülmemesi gerektiğine dikkat çekiyoruz.

Ancak her bilgiyi değerlendirmemiz lazım. Bu sızıntıda gerçeğinin bir başka göstergesi olabilir, çünkü Max  Guatemala’daki Nintendo ürünlerinin Resmi Distribütörü oluyor kendileri. Yinede yapmamız gereken şey  şimdilik Ubisoft’tan bir onay beklemek. Sonuçta, hatırlıyacağınız üzere güvenilir dediğimiz sızıntıların bile tamamen yanlış olduğu defalarca kez ortaya çıkmıştı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu