Bir Oyuncu Cyberpunk 2077’ye Erkenden Erişip 20 Dakika Yayınlamayı Başardı

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
1 Dk Okuma Süresi

Bir Oyuncu Cyberpunk 2077’ye Erkenden Erişip 20 Dakika Yayınlamayı Başardı 

Tahmin edebileceğiniz üzere bu yayın fazla uzun sürmedi.

Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi 10 Aralık’a ertelense de, dağıtılan kopyalar raflardaki yerini koruyor. En azından CD Porjcekt RED ilk gün yaması üzerinde çalışırken öyle zannediyordu.

Birileri eline oyunun kopyasını geçirmiş ve Twitch’de 20 dakika boyunca yayınlamayı başarmış. Anlatılanlara göre yayında, karakter özelleştirmesi görülmüş. Ardından yayınlayan kişi, oyunda bulunan üç yaşam biçiminden biri Nomad’ı seçmiş ve oynamaya devam etmiş. Spoiler vermemek için Nomad’ın nasıl başladığını ya da olayların nasıl geliştiğini anlatmayacağız.

Neyse ki yayın hemen fark edilmiş ve kapatılmış. Nomad’ı gören birkaç kişi oyuna Sokak Çocuğu olarak başlayacağını, Nomad’ın Night City’ye girişinin biraz geç gerçekleştiğini belirtiyor (ki buna Night City Wire etkinliğinde değinilmişti).

Oyunun ele geçirilen sürümü ise PS4 Pro’ya ait. Yani yayın da PS4 Pro üzerinden 1080p şekilde yapılmış. Kopyanın görüntülere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077’nin çıkışı yaklaşmışken oyuncuların sabrı iyice taştı. Böyle olayların yaşanması hoş olmasa da kaçınılmaz gözüküyor.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir