Ödüller Almış Birinci Şahıs Korku Oyunu Ücretsiz Oldu

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi

Bildiğiniz üzere Epic Games Store, biz oyunculara her Perşembe ücretsiz oyunlar dağıtıyor. Mağazanın bu haftaki ücretsiz oyunu da an itibari ile indirmeye sunuldu.

Bu haftanın ücretsiz oyunu, Krillbite Studio AS tarafından geliştirilip 2017’de yayınlanan ve birçok dalda ödülü bulunan, birinci şahıs korku macera oyununun yeni ve geliştirilmiş sürümü Among the Sleep – Enhanced Edition. Oyunu 28 Ekim tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sahibi olabiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz oyunun Epic Games Store sayfasına bu bağlantı üzerinden ulaşıp, kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Birinci Şahıs Korku Oyunu Among the Sleep – Enhanced Edition’ın Tanıtım Bülteni

Among the Sleep: Enhanced Edition, ödüllü birinci şahıs korku macera oyununun yeni ve geliştirilmiş bir sürümü. Oyunda, garip bir kâbusta kısılıp kalmış ve annesini arayan küçük bir çocuk olarak oynayacaksın.

Birinci şahıs korku-macera oyunu Among the Sleep’te iki yaşında bir çocuk olarak oynayacaksın. Gece yarısı gizemli seslere uyandıktan sonra karanlıkta seni rahatlatacak bir şey aramaya başlıyorsun. Oyun; puanlama ve savaş sistemleri yerine atmosfer ve keşif mekaniği ile korku unsurlarını ele alıyor. Among the Sleep’te dünyayı algılamaya çalışan savunmasız ve ürkmüş bir çocuksun.

Oyunun Kazandığı Ödüller

  • Nordic Game Awards – 2015 En İyi Sanatsal Başarı Ödülü
  • 2014 Nordic Indie Sensation Kazananı
  • MomoCon Indie Game Awards – 2015 Yılının En İyi Oyunu
  • 2015 Indie Prize Europe – En İyi Oyun Sesleri Adaylığı
  • Gamereactor, 2014 Yılın En İyi Norveç Yapımı Oyunu
Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image