Birkaç Kayayı Parçalayarak Assassin’s Creed Valhalla’da Isu Silah Almak İster misiniz?

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Assassin’s Creed Valhalla, sunduğu açık dünyası ve RPG elementleriyle buram buram keşfedilecek bir oyun. Ubisoft’un oyunun ilk çıktığı andan itibaren bug ve hatalarla uğraşması bir yana, böyle hata gibi gözüken Easter Egg’ler de pekala çıkabiliyor ve oyuncuya avantaj sağlayabiliyor.

Youtuber JorRaptor’un videosunda bahsettiği üzere Isu bir silahı sadece birkaç kayayı parçalayarak elde edebilirsiniz. Söz konusu silah ise “Noden’s Arc” isimli bir yay. Bu silahı almak için Northumbria’daki spesifik bir nehre gitmeniz gerekiyor. Oraya gittiğinizde ufak bir adacığa rastlayacaksınız. Adacığa yüzdüğünüzde ise birkaç parlayan kaya size silahın yerini gösterecek. Kayalara birkaç kez vurup, oyununuzu kaydedip ve yeniden açtığınızda ise yayı envanterinizde görmüş olacaksınız.

Darby McDevitt, Twitter üzerinden yayı bu şekilde almanın planlanmadığını, tabii ki başka bir şekilde de alınabildiğini ama speedrunner’lar için bunun bir avantaj olduğunu dile getirdi.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir