Black Desert Mobile, Yenilenen Nightmare, Yeni Bölge ve Yeni Dünya Bossunu Tanıtıyor

Brz Konuk
Brz Konuk
2 Dk Okuma Süresi
Black Desert Mobile

Pearl Abyss bugün Black Desert Mobile’da bir dizi önemli içerik güncellemesini duyurdu. Yenilenen Nightmare içeriği Twisted Nightmare, yeni Navarn Bozkırı bölgesi ve onun yeni tehlikeli dünya bossu Ahib Griffon tanıtıldı.

Yeni Bölge ve Yeni Bosslar Black Desert Mobile’da!

Twisted Nightmare, PvE ve PvP’nin bir kombinasyonu haline gelen mevcut Nightmare’in yenilenmiş bir versiyonudur. Bu diyardaki uğursuz ve kana susamış enerji nedeniyle, Maceracılar daha da güçlü Nightmare bosslarını yenmek için mücadele edecek ve aynı zamanda dehşetli bir dünyaya neden olan yarığı kapatmak için diğer Maceracılara karşı savaşacaklar. 

Twisted Nightmare’de Maceracılar, diyarın en güçlü bossu Turaka’ya verilen hasara göre bir Kaos Mücevheri, Büyücülük Kökü ve Ah’krad dahil olmak üzere çeşitli ödüller elde edebilecekler. Ayrıca Maceracılar, Klan Avantajlarına dönüştürülebilen “Nightmare Parçaları” toplamak için klan üyeleriyle işbirliği yapmaya ve diğer Maceracıları yenmeye teşvik ediliyor.

ic 1 1 1

Zorluk seviyeleri, Maceracının Savaş Puanları tarafından ayarlanabilen toplam üç seviyeye ayrılmıştır. Diyarın içerisindeki Maceracı sayısı 135’i aştığında her bir seviye dengesiz duruma geçecek ve bu sayı 120’nin altına düşene kadar öyle kalacak. Maceracılar diyar dengesiz bir durumdayken, oraya giremeyecekler.

Yeni Bölgede, Yeni Ödüller Maceracıları Bekliyor 

Ek olarak, Kuzeydoğu Kamasylvia bölgesine yeni Navarn Bozkırı bölgesi eklendi. Bu uçsuz bucaksız otlakların yeni hikayesini tamamlayan Maceracılar, Kaos Mücevheri, Akhram Kehaneti %100, Kaos Kristali ve Kadim Yazılı Kabartma gibi ödüller kazanabilecek.

Ayrıca, yeni dünya bossu Ahib Griffon da yeni Navarn Bozkırı bölgesinde tanıtıldı. Maceracılar, bu tehditkâr bossa verdikleri hasar sıralamasına göre ödüller alabilirler.

ic 2 1

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Hayatı Oyun Olanların Platformu...
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir