Black Desert Online Steam’de Oynaması Ücretsiz Oldu

Hüseyin Oğuz
Hüseyin Oğuz
4 Dk Okuma Süresi

Pearl Abyss tarafından Mayıs 2018 yılında yayınlanan çok oyunculu rol yapma oyunu Black Desert Online Steam’de oynaması ücretsiz oldu.

10 Mart tarihine kadar kütüphanenize eklemeniz dahilinde, bu fantastik MMORPG oyununa kalıcı olarak sahip olabilirsiniz. Dilerseniz oyunun Steam sayfasına da bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Oyunun Tanıtım Bülteni

Muazzam grafiklerle süslenmiş açık dünya MMORPG. Klan ve Kale savaşları ile detaylandırılmış PvP. Gerçek dünya kadar detaylı Craft ve Ticaret sistemi. Çiftçilik, balıkçılık, aşçılık vb mesleklerle güçlendirilmiş içerik. Devasa harita ve dünya bossları ile The MMOPRG artık tamamen Türkçe.

Hikaye

Kara Taş…
Gizemli Kara Taş, Kadimlerce bilinen bir enerji kaynağı ve Kadim Uygarlığın temelidir. Ancak, efsaneye göre Kadim Uygarlığın çöküşüne yol açan bilinmeyen olaylarla Kadimlerin yollarından sapmasına neden olduğu da söyleniyor.

Söz konusu Karataş, sermaye ve ticaret yollarını elinde tutan Calpheon ve Mutlak Kraliyet Ülkesi Valencia arasındaki Büyük Çölde çok sayıda bulunur. Calpheon, Kara Taşın saklı olduğu bu topraklara Black Desert der ve kaynakları ele geçirmek için bir savaş başlatır. Öte yandan Valencia Kralı, bu savaşta çölde çok sayıda askerin kanının dökülmesinden dolayı bu toprakları Kanlı Çöl diye adlandırır.

Calpheon ve Valencia tarihinde, Kadim Uygarlık ve deneyimlerin saklı olduğu sırlara yaklaşırken, esrarengiz hafıza ve kara taşın vizyonuna ulaşacaksınız.

Black Desert semalarında Kadim Uygarlığın gerçek yüzünü keşfedeceğiniz bir yolculuk maceracıları bekliyor.

Yenileme ile Oluşturulan En Yüksek Grafik

Pearl Abyss tarafından geliştirilen apaçık bir dünya ile tanışın.Gerçekliğin ötesinde yepyeni bir deneyim sunan sınırsız grafikler maceracılar ile buluşuyor.
featureHidden1

Hedef Odaklı Olmayan Mükemmel Savaş

Oldukça gösterişli ve derinlik hissi veren savaş aksiyonunu deneyimlebilirsiniz.Çeşitli becerilerden yararlanarak heyecan verici gerçekçi bir savaş ve saldırı etkisini hissedin.
featureHidden2

Büyük Çaplı PvP Savaşları

Klan üyeleri ile birlikte tadını çıkarabileceğiniz PvP içeriklerinden Fetih Savaşı ve Bağlantı Noktası Savaşları Black Desert PvP içeriklerinden bir kaçıdır. Klan üyeleriniz ile bir araya gelerek başarının doruklarına ulaşın.
featureHidden3

Çeşitli Yaşam İçerikleri

Gerçekçi savaş içeriği dışında Ticaret, Balıkçılık, Eğitim, Kimya, Aşçılık, Toplayıcılık vs. hazırladığımız çeşitli yaşam içerikleri maceracıları bekliyor.featureHidden4

Black Desert’ta Kazanmanın Yolu Bilgidir.

Bilgi güçtür! Bilinmeyenlerin kapısını açar.Black Desert’ta Savaş, Keşif, NPC ile konuşma vs. çeşitli yöntemlerle bilgi elde edebilirsiniz.
featureHidden5

Kendinize Has Karakter Oluşturun

Black Desert’a has eşsiz özelleştirme fonksiyonu ile karakterinizin görünümünü çeşitli şekillerde kişiselleştirebilirsiniz.Bu özellik, karakterinizin vücut yapısından kirpik sayısına tüm detayları kontrol ederek hayalinizdeki karakteri birebir oluşturma şansı verir.
featureHidden6

Black Desert Online PC Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: 32/64 bit Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTS 250 / GeForce 9800GTX Radeon HD 3870 X2
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: 32/64 bit Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 AMD RX 480
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben, uykusunda yazan adam henüz daha uyanmadım.
1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir