Black Myth: Wukong’a Ait Boss Savaşına Ve Oynanışa Ait Görüntüler Gamescom’da Gösterildi

Black Myth: Wukong'a ait gösterilen son fragmanda oyundaki savaş hissine ve boss savaşına dair yeni bilgiler elde ettik.

Hazal Altuğ
Hazal Altuğ
1 Dk Okuma Süresi

Oyun dünyasının sevilen etkinliklerinden biri olan ve sayısız duyuruya ve güncellemeye ev sahipliği yapan Gamescom Opening Night Live, Geoff Keighley’in sunumuyla TSİ 21:00’da başladı. Oyunlarla alakalı yepyeni haberler ve güncellemeler sektörü tekrardan alevlendirmeye çoktan başladı.

Geliştirici ekip Game Science, Gamescom 2023’te yakında çıkaracakları aksiyon macera türündeki Black Myth: Wukong‘a ait yeni bir fragman yayımladı.

Black Myth: Wukong fragmanı ne anlatıyor?

Fragmanda oyunun nasıl bir atmosfere ve oynanışa sahip olduğu gösterilmesinin yanı sıra, tek bir düşmana karşı olan dövüş mekanikleri de gösterildi.

Ayrıca fragmanda gösterilen dövüş sahnesinin boss fight’a benzerliği gözden kaçmadı. Fragmanda gördüğümüz kadarıyla boss’lara ait birçok farklı saldırı tekniği bulunmakta. Kahramanımızın bu hamlelerden kaçınması gerekiyor. Ayrıca gösterilen dövüş, kahramanımızın devasa sıçrama saldırısıyla son buldu.

Black Myth: Wukong’un PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de 2024 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor ancak net bir çıkış tarihine sahip değil.

Bu makaleyi paylaş
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir