Blasphemous 2 Duyuruldu

Blasphemous 2; PS5, Xbox Series, Switch ve PC için bu yılın yaz aylarında çıkış yapacak.

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Indie yapımların nispeten yeni ama mihenk taşlarından kabul edilen Blasphemous, sunduğu yoğun ve ölümcül aksiyonların yanı sıra metroidvania ile souls-like janrlarını dinamik platformer sekanslarıyla birleştirerek oldukça olumlu yorumlar almayı başardı. Özellikle Wounds of Eventide DLC’siyle birlikte hikaye sonuna konulan nokta silik bir şekildeydi.

Nitekim geliştirici The Game Kitchen, Tövbekar’ın hikayesinin Wounds of Eventide DLC’sinin ardından devam edeceğini ve Mucize’ye karşı olan mücadelesinin Blasphemous 2 ile devam edeceğini resmen duyurdu.

Blasphemous 2 nedir, ne değildir?

Mucize çocuğun doğumunun bildirilmesinden sonra yeni bir yerde uyanan ve istiharat yerinden koparılan Tövbe Eden, binbir zorlukla kaçtığı ölüm ve yeniden doğuş döngüsüne geri atılır. Çetin savaşlar, eşsiz saldırı modellerine ve animasyonlarına sahip canavarı içeriyor.

Tamamen lineer olmayan bir dünya içerisinde grotesk mekanları keşfederken tuzaklara dikkat edin. Beceri setini özelleştirme ve geliştirme imkanı yanı sıra birkaç eşsiz silah da ataklarınızı şenlendirmek için bekliyor olacak.

Blasphemous 2; PS5, Xbox Series, Switch ve PC için bu yılın yaz aylarında çıkış yapacak.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir