Blizzard, Epic, Riot Games, Zynga ve Sony’nin Veteranlarının İlk Oyunları Palia Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Blizzard, Epic, Riot Games, Zynga ve Sony stüdyolarında çalışmış deneyimli geliştiricilerin bir araya gelip kurduğu Los Angeles menşeili stüdyo Singularity 6, ilk projeleri olan Palia’yı duyurdu.

Palia, oyuncuların kendi kasabasını inşa edip diğer oyuncularla arkadaşça ilişkiler içine girebileceği bir topluluk simülasyonu MMO oyunu olarak tanımlanıyor. Binlerce yıllık aranın ardından insanlar, Palia’da tekrar ortaya çıkmaya başladılar. Dünyaya yeni gelen bir ırk olarak ise kendi yerinizi bulmalı ve geçmişinizi keşfetmelisiniz.

Palia, oldukça geniş ve dinamik bir harita sunmasının yanında edebi gücü yüksek derin ve gizemli bir hikaye de sunuyor. Palia’da isterseniz kendi evinizi veya kasabasınızı istediğiniz gibi dekore edin ve huzurlu bir hayat yaşayın ya da burada neden olduğunuzu sorgulayın ve bir amaç edinin. Seçim sizin. Oyunla ilgili fazla bir detay paylaşılmasa da bu siteden Pre-Alpha’ya kayıt onayı yollayabilirsiniz.

Palia, karakter özelleştirmeleri bakımından da oldukça detay içeriyor zira yüz yapısı, ten rengi, saç stilleri ve kıyafet şematiği gibi birçok farklı özelliği birbiriyle kombin yapabilir ve kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Singularity 6’nın kurucu ortağı ve oyun direktörü Aidan Karabaich: “Singularity 6’yı, insanları bir araya getiren oyunlar yapmak için başlattık” dedi. “Oyuncuları ilk kez Palia’ya davet etmekten çok heyecanlıyız. En sevdiğimiz oyunlardan ilham aldık. Oyunumuz; kendi kaderinizi oluşturmanıza, güzel bir ortamda var olmanıza ve size evinizdeymişsiniz hissi vermenize olanak tanıyacak. Oyuncuların, oyunu şekillendirmede büyük bir rol oynamasını bekliyoruz ve neler olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.” 

Palia’nın duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir