Bolca Oyun Göreceğimiz Playstation Showcase Duyuruldu

Gurur Gökçay
Gurur Gökçay
1 Dk Okuma Süresi

Geçtiğimiz aylarda çıkan söylentilerde yakın zamanda State of Play harici büyük bir Playstation etkinliğinin olacağı belirtiliyordu. Çok geçmeden Sony, 9 Eylül Perşembe günü saat 23:00’da başlayacak ve 40 dakika sürecek olan Playstation Showcase‘i duyurdu.

Açıklamalara göre Sony, PS5’in geleceğine göz atacağımızı, yıl sonu ve onun sonrasında çıkacak olan Playstation Studios’un duyurulmuş veya duyurulmamış oyunlarını göreceğimizi, bununla birlikte oyun dünyasının önde gelen firmalarının da oyunlarının etkinlikte yer alacağını belirtti.

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen State of Play etkinliği öncesi yapılan açıklamalarda, Horizon Forbidden West veya God of War Ragnarok hakkında State of Play etkinliğinde herhangi bir şey görmeyeceğimizi, fakat bu oyunları görmek için yaz boyu yapılacak duyuruları takip etmemiz gerektiği tarzında açıklamalarda bulunulmuştu. Belki de 9 Eylül tarihinde God of War Ragnarok ve Horizon Forbidden West oyunları bu etkinlikte yer verilebilir. Ayrıca etkinlikte PS VR hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmayacağını da belirtelim.

Yine de hayal kırıklığına uğramamak için beklentiyi fazla yükseltmemekte fayda var. Umarız beklenen oyunları ve fazlasını Playstation etkinliğinde görebiliriz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
Takip et
Müzikle uğraşan bir yazar. gururgokcay@misternoob.com / g5buyukgokcay@gmail.com
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image