Borderlands 3 Yeni Nesil Konsollarda Yerini Alcak

Berkan Çamlıbel
Berkan Çamlıbel
1 Dk Okuma Süresi

Borderlands 3 Yeni Nesil Konsollarda Yerini Alcak

Borderlands’e ait olan resmî Twitter hesabından bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımda oyunun yeni nesil konsollara geleceğini ve PS4 & Xbox One kütüphanesinde oyuna sahip olanların ücretsiz bir şekilde oyuna yeni nesil konsollarda oynanabilecek. Yine yapılan açıklama tek oyunculu modda oyun 4K 60 FPS olarak çalıştırılabilecek.

Görsel katmandaki iyileştirmelere ek olarak, oyunun  modlarında da yenilikler olacak. En fazla dört oyuncu aynı anda bölünmüş ekran modunda oynayabilecekler. Dahası, oyuncuların isteklerine göre, ekranı dikey olarak ikiye bölerek iki kişilik bir oyuna çevirmede mümkün olacak. Bu da tahmin edeceğiniz üzere özellikle büyük TV’lerde gerçekten iyi bir eğlenceye izin verdiğini söylenebilir.

Buna ek olarak, Borderlands 3’ün 2021 civarında çapraz platform desteği, yeni oyun modları ve beceri ağaçları gibi bir dizi yeni eklenti kazanması bekleniyor. Ayrıca oyunun nesil konsollar için çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Son olarak satın aldığınız DLC ve oyunda kaydettiğiniz ilerlemeyi de yeni nesle aktarabileceksiniz.

Bu makaleyi paylaş
Takip et
Ben Berkan Çamlıbel, itinayla 10 yılı aşkın süredir hayatı oyun olanlardanım.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir