Borderlands Geliştiricisinin Yeni Oyunu Tiny Tina’s Wonderlands Duyuruldu

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
2 Dk Okuma Süresi

Geoff Keighley’in Summer Game Fest Kick Off etkinliği bugün TSİ ile 21.00’da başladı. Etkinlik, ilgi çekici konuklar, canlı müzik performansları ve oyun fragmanları ile bizleri mest etmeye devam ediyor.

2K ve Gearbox Entertainment, bir Borderlands spin-off oyunu olan Tiny Tina’s Wonderlands’i duyurdu. Wonderlands, 2022 yılının erken safhalarında gelecek ve Andy Samberg, Wanda Sykes, Will Arnett ve Ashley Burch gibi ses sanatçılarını bünyesinde barındıracak. “Kaotik fantazi ile dolu aksiyon oyunu”, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC (Steam ve Epic Games Store) platformlarına çıkış yapacak.

“Bu destansı yüksek fantazi looter shooter türünde oyuncular, gaddar Ejderhayı durdurmak için bir arayışta olacaklar. Bu yolculukta oyuncular, tuhaf canavarlarla karşılaşacak ve hazine dolu zindanlara girebilecek. Canavarlara ateş ederken, onları keserken fazla sayıda olan sınıflardan birini seçin ve karakterinizi özelleştirin. 

Bütünüyle bağımsız bir oyun olarak lanse edilen Wonderlands, dört kişiye kadar co-op içerecek ve “sürekli oynanabilir oyun sonu içeriği” vaat edecek. Yayınlanan fragman, oyunun vahşi dünyasını ve ünlü ses sanatçılarını konu alıyor.

Andy Samberg kaptan karakter Valentine’i seslendirirken, Wanda Sykes ise robot Frette’i oynuyor. Orijinal oyunlarda Tiny Tina’yı seslendiren Ashley Burch, Wonderlands için geri dönüyor. Bu arada Will Arnett, kötü adam olan Dragon Lord’u oynuyor. Oyunda yer alan diğer karakterler arasında ud çalan Bardbarian ve Fairy Punchfather yer alıyor, ancak Gearbox onları kimin seslendireceğini ne yazık ki açıklamadı.

2K başkanı David Ismailer: “Gearbox’ın geliştirme gücü ve oyuncu kadrosunun inkar edilemez yeteneği arasında, bu oyun için bundan daha fazla heyecan duyamazdık” dedi. “Her zaman ikna edici fikirler ve gücü artırmanın yollarını arıyoruz. Bu nedenle yalnızca eski hayranlarımızla değil, aynı zamanda yeni izleyicilerle de sinerji yaratacak bir dünya amaçlıyoruz.

Bu makaleyi paylaş
Ad imageAd image
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ad imageAd image