Bu Haftaki Epic Games Gizemli Ücretsiz Oyunu Sızdırıldı

Ülvi Gardaşov
Ülvi Gardaşov - Yazar
3 Dk Okuma Süresi

Son zamanlarda gizemli ücretsiz oyun dağıtan Epic Games yine ağzını sıkı tutmayı başaramadı. Bu haftaki ücretsiz oyun bir Reddit kullanıcısı tarafından farkedildi.

KekanKok adlı bir Reddit kullanıcısı Epic Games’in Facebook üzerinden yarın verecek olduğu oyunu biraz erken duyurulduğunu farketti ve bunu Reddit üzerinden sızdırdı. Yarın verilecek oyun iddiaya göre Rise of the Tomb Raider. Şayet sızıntı doğruysa Tomb Raider’ın 20. yıldönümüne özel olarak ücretsiz verilecek. Oyun, gayet olumlu eleştiriler alsa da, şaheser olduğu söylenemez ama hiç yoktan iyidir, değil mi?

Tomb Raider next free game? Saw this pic on a Facebook group from EpicGamesPC

Bakalım bu sızıntı gerçeğe dönüşecek mi yarın göreceğiz. Umarız Epic Games, planını değiştirip daha uygun fiyatlı bir oyun vermez. Ancak elinde daha iyi bir oyunu varsa, neden olmasın?

Oyunun Tanıtım Bülteni

ROTTR AimGreater 30
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration, temel oyunu ve yepyeni içeriğe sahip Season Pass’i içeriyor. Yeni “Blood Ties” hikayesinde Croft Malikanesi’ni keşfedin, ardından “Lara’s Nightmare”de onu bir zombi istilasına karşı koruyun. Yeni çevrimiçi Co-Op Endurance modunda bir arkadaşınızla zorlu koşullarda hayatta kalın ve yeni “Extreme Survivor” zorluğuna göğüs germeye çalışın. Ayrıca Tomb Raider III’ten ilham alan bir kıyafet ve silah ile 5 klasik Lara görünümü içerir. Mevcut DLC, Baba Yaga: The Temple of the Witch’de eski bir terörü barındıran yeni bir mezarı keşfetmeye ve Cold Darkness Awakened’da virüslü yırtıcı dalgalarla savaşmaya meydan okuyacak.

ANA ÖZELLİKLER:

  • Lara’nın Yolculuğu – Lara, onu Trinity olarak bilinen acımasız bir organizasyonun hedefine yerleştiren eski bir gizemi ortaya çıkarır. Trinity’den önce sırrı bulmak için yarışırken, iz, Kayıp Şehir Kitezh hakkında bir efsaneye götürür. Lara, Kayıp Şehir’e ve onun gizli sırlarına Trinity’den önce ulaşması gerektiğini biliyor. Bununla birlikte, ilk Mezar Baskını seferi için Sibirya’ya doğru yola çıkar.
  • Kadın vs Issızlık – “Rise of the Tomb Raider”da Lara sadece dünyanın dört bir yanından düşmanlarla değil, dünyanın kendisiyle de savaşıyor. Silah yapmak için hayvanları avlayın ve yoğun nüfuslu ekosistemlerde nadir bulunan kaynakları toplayın. Lara’nın sınırlarını sonuna kadar zorlamasını gerektiren, tehlikeli koşullar ve istikrarsız manzaralarla dolu, güzel, düşmanca ortamlarla karşılaşacaksınız.
  • Gerilla Savaşı – Çevreyi kendi avantajınıza kullanın, düşmanlardan kaçınmak veya onları devirmek için ağaçları ölçekleyin ve sualtına dalın, Lara’nın teçhizatını, silahlarını ve cephanesini gizlilikten ateşli silahlara kadar oyun tarzınıza uyacak şekilde yapılandırın, kaos ekmek için anında patlayıcılar üretin ve Lara’nın özel savaş yaylarını ve tırmanma baltasını kullanın.
  • Tomb Raiding’e Dönüş – Mezarlar geri döndü ve her zamankinden daha büyük ve daha iyiler. “Rise of the Tomb Raider”da, ölümcül tuzaklarla dolu devasa, hayranlık uyandıran antik alanları keşfedecek, dramatik çevresel bulmacaları çözecek ve keşfedilecek sırlarla dolu bir dünyaya girerken mahzenleri ortaya çıkarmak için eski metinleri deşifre edeceksiniz.
Bu makaleyi paylaş
By Ülvi Gardaşov Yazar
Takip et
Dünya adlı bu gezegende, kapladığım mekanın hakkını, yazmakla veriyorum.
2 Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir