PC

Bu Skyrim Modu ile İstediğinizin Kafasında Sandalye Kırabileceksiniz

Bu Skyrim Modu ile İstediğinizin Kafasında Sandalye Kırabileceksiniz

The Elder Scrolls V: Skyrim oynayanlara müjde. Bu modla birlikte artık istediğinizin kafasında sandalye kırabileceksiniz.

Bazen düşmanınızı kılıçla öldürmek istemezsiniz, kimilerine göre çok hızlı bir işlemdir bu ve saniyesinde öldürür. Ama kimileri vardır ki karşısındakini acı çektirerek öldürmek ister. İşte sandalye tam da burada devreye giriyor. Sandalyeyi tavernadaki birinin kafasında parçalamak ve sonra da baygın haldeki adamı istediğiniz şekilde öldürmek kadar pek keyifli bir aksiyon yoktur. Skyrim temasına uygun yapılmış bu sandalyeyi sadece 3 deri şeritle üretebilirsiniz.

XvomTheMad’in yapmış olduğu bu modun iki versiyonu bulunmakta; birisiyle 20 hasar verirken diğeriyle 737 hasar verebiliyorsunuz. İki versiyonda da sandalye aynı şekilde üretilebiliyor. Eğer rakiplerinize korku vermek istiyorsanız kılıçları boşverin. Sırtında sandalyeyle gezen hafif çatlak bir adam birilerini 7 sülalesine kadar korkutabilir!

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra “User Files” menüsüne tıklayın, The Chair modunu orada görebilirsiniz. İyi eğlenceler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu