Bu Witcher 3 Modları Triss ve Yennefer’ın Görünüşlerini Dizidekine Çeviriyor

Muratcan Ös
Muratcan Ös - Genel Yayın Yönetmeni
1 Dk Okuma Süresi

Bu Witcher 3 Modları Triss ve Yennefer’ın Görünüşlerini Dizidekine Çeviriyor 

The Witcher’ın ilk sezonuna baktığımızda ben de dahil birçok kişi hayal kırıklığına uğramıştı zira Triss Merigold gibi bazı karakterler, oyundakine hiç benzemiyordu. Bu durum çoğu oyuncunun canını sıktı çünkü Witcher atmosferini yaşamak için dizinin oyunu baz alması şarttı. Aktrist Anna Shaffer’in Triss Merigold’u oyundakine benzemeyince de oyuncular oyunu, dizidekilere benzetmek istedi. İşte bu modla dizideki Triss’i, oyunda da kullanabilirsiniz.

E7NmaRxogtV4gBEAgz6r9R 650 80

Dizideki Triss’in çok iyi işlendiği bu modu alıp yükleyebilir ve kıvırcık saçlı Triss ile oynayabilirsiniz ki her ne kadar oyundakini daha çok tercih etsem de yüklemek isteyenler muhakkak olacaktır. Netflix Triss Merigold botunu bu adresten indirebilirsiniz.

Sadece bunla yetinmek istemeyenler, Anya Chalotra’nın rol verdiği Yennefer moduna da erişebilir ve kemik kadroyu diziye benzetebilirsiniz. Bir de Henry Cavill modu olsa tadından yenmez!

yennefer

Not: Herkes gibi bizim de favorimiz dizideki görünüşleri değil, oyundaki görünüşleridir.

Bu makaleyi paylaş
By Muratcan Ös Genel Yayın Yönetmeni
Takip et
İsmim Muratcan Ös. MisteRNOOB'da Genel Yayın Yönetmeni ve Indie divizyonunun lideriyim. Üç seneyi aşkın yazarlıkla uğraşıyorum.
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir