PCKONSOL

Call of Duty: Black Ops Cold War Tanıtıldı

Call of Duty: Black Ops Cold War Tanıtıldı

Activision’ın yeni Call of Duty: Black Ops oyunu Cold War tanıtıldı. Soğuk savaş dönemini konu alacak oyun 13 Kasım tarihinde PS4, Xbox One, PC için Battle.net üzerinden çıkış yapacak. Yeni nesil oyun konsollarına da gelecek oyun ön siparişe de açıldı. Oyunu standart sürümü 59,99 $ olarak belirlenmiş.

Hikaye, 2010’da çıkan ilk Call of Duty: Black Ops oyununun devamı niteliğinde. 1980’li yılların soğuk savaş dönemini konu alacak oyun jeopolitik savaşın içine bizi sokuyor.

Doğu Berlin, Vietnam ve Türkiye Sovyet KGB karargahı gibi bölgelerde savaşacağımız oyunda görevimiz Woods, Mason, Hudson ve bir çok yeni karakterlerle, global güç dengelerini bozmaya ve tarihin akışını değiştirmeye çalışan bir örgütü karşı kanlı bir savaş vereceğiz.

Hikaye, multiplayer ve zombi modu bulunacak oyun üç sürüm halinde satışa çıktı. Bunlar Standart, Cross-Gen ve Ultimate sürümleri. Standart (59,99$) ve Ultimate (89,99$) sürümleri PC ve konsollarda alınabilecekken, Cross-Gen (69,99$) sürümü sadece konsollara özel olacak. Zira bu sürüm şayet oyunu mevcut nesil konsollar için almışsanız, yeni nesil konsollarda da ekstra ücret ödemeden oynamanızı sağlayacak.

Oyunun Fiyatları

Playstation Stor Store ve Xbox Store Standart Sürüm 499,00 TL
Playstation Stor Store ve Xbox Store Cross-Gen Paketi 569,00 TL
Playstation Stor Store ve Xbox Store Ultimate Sürüm 699,00 TL
Battle.net Standart Sürüm $59.99
Battle.net Seçkin Sürüm $89.99

Oyunun Tanıtım Bülteninden

lack Ops Cold War oyunuyla hayranlar, 1980’lerin başında dengelerin altüst olduğu jeopolitik Soğuk Savaş’ın içine sürüklenecek. Oyuncuların tarihî figürler ve acı gerçeklerle yüz yüze geleceği bu sürükleyici tek oyunculu Campaign modunda hiçbir şey göründüğü gibi değil. Dünya çapında Doğu Berlin, Vietnam, Türkiye Sovyet KGB ana karargâhı gibi yerlerde savaşmaya hazır ol. Elit ajanlardan biri olarak, amacı dünyanın güç dengesini bozmak ve tarihin gidişatını değiştirmek olan gizemli karakter Perseus’un izini süreceksin. Woods, Mason ve Hudson gibi klasikleşmiş karakterlerle dünya çapındaki bu savaşın karanlık iç yüzüne giriş yap ve yeni ajan ekibiyle yıllardır planlanan bu komploya bir son ver. Oyuncular Campaign modunun yanı sıra, silahlar ve ekipmanlarla dolu bir Soğuk Savaş deneyimini yeni nesil Multiplayer ve Zombies modlarıyla da yaşayacak.

Ön sipariş bonusları:

– Açık Beta’ya erken erişim
– Call of Duty: Modern Warfare’da ve Call of Duty: Warzone’da hemen kullanabileceğin Efsanevi Operatör Frank Woods ve bir saldırı tüfeği Silah Taslağı
Standart Sürüme dahil içerikler:
– Call of Duty: Black Ops Cold War oyunu
— Oyunun Xbox One versiyonunu içerir
— Geriye dönük uyumlulukla çıkar çıkmaz Xbox Series X’te de oynanabilir
– Confrontation Weapons Paketi
Cross-Gen Paketine dahil içerikler:
– Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun Cross-Gen Paketi
— Xbox One versiyonunu ve çıkar çıkmaz senin olacak Xbox Series X versiyonunu içerir
– Confrontation Weapons Paketi
Seçkin Sürüme dahil içerikler:
– Call of Duty: Black Ops Cold War oyununun Cross-Gen Paketi
— Xbox One versiyonunu ve çıkar çıkmaz senin olacak Xbox Series X versiyonunu içerir
– Land, Sea and Air Paketi
— 3 adet Operatör Görünümü
— 3 adet Araç Görünümü
— 3 adet Silah Taslağı
– Battle Pass Paketi (1 adet Sezonluk Battle Pass + 20 adet Kademe Atlama)
– Confrontation Weapons Paketi

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu